2733
2734
عنوان

همش دلخورم از دست همسرم

178 بازدید | 29 پست

حرفاش تلخن کاراش  دل میشکنن  

دیروز بهم میگ تو دستات خیلی زمختن ...  پهلو داری  .... من خیلی گریه کردم اصلا  معذرت خواهی  نکرد امروز امده میگ  ک   بیا پیشم گفتم من پهلو دارم و دیتام زمختن  به درد تو  نمیخورم  ...  حتا معذرت خواهی نکرد گفت من  که دروغ نمیگم ازاین به بعد محل سگ بهت نمیزارم ...   یا میگم پاشو مارو ببر بیرون قلبم  پوسید   میگ نه من  مرخصی  هامو میخوام جمع کنم برم خونه مادرم  ببرمش  گردش ... منم دیگ  تصمیمم گرفتم کم محلش کنم یه مدتی  بعد چندین سال هرچی محبت کردم از هرراهی رفتم تا زندگی کنه نشد هروزم بدتر از  دیروزه  بنظرتون  کم محلی جواب میده یه مدت اصلا باهاش حرفم نزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

از همون اول به شوهرت زیادی رو دادی فکر میکنه کدوم خریه 

ما چقدر شوهر بدبخت می‌جویم شما چقدر ی ادم بی سرو پا رو تحمل میکنید

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

دستات زمخت شده چون خیلی کار میکنی با دستت وقتی گفت بگو کارگر بگیر برام تا کار نکنم دستم زمخت بشه ،پول بده برم ساکشن کنم پهلوم بره عرضه نداری خرمو بدی من به خودم برسم یعنی؟

چه همسر بی ادب و مسخره ای

خیلی بی ادبه   اولا که تازه عروسی کرده بودیم میگفت تو خونه بابات نون نداشتی بخوری درحالیک من وضع مالی پدرم ۱۰ برابر بهتر  وضع  مالی بابای اونه    میگفت تو اوسکلی  تو خنگی    ... من میرفتم بغلش میگفت  چرا میایی سمت من برو ببینم بعد که  اصلا نفهمیدم عشق چیه همرو کشت   بعد که  زایمان کردم  شروع کرد  تخریب هیکلم     حالا هم که  میدونه  من  دیگ جای برا رفتن ندارم    هروز بدتر از دیروز ...

دستات زمخت شده چون خیلی کار میکنی با دستت وقتی گفت بگو کارگر بگیر برام تا کار نکنم دستم زمخت بشه ،پو ...

اره با گریه همرو گفتم اصلا  حتا معذرتم نخواست ازم  رفت بیرون  

دستات زمخت شده چون خیلی کار میکنی با دستت وقتی گفت بگو کارگر بگیر برام تا کار نکنم دستم زمخت بشه ،پو ...

دم عیدی پول نمیده یدست لباس بخرم  بخدا دربه در دنبال کارخوبیم     که  فقط یه راه فرار از دستش داشته باشم   

2706