2733
2734
عنوان

همش دلخورم از دست همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 29 پست
دم عیدی پول نمیده یدست لباس بخرم  بخدا دربه در دنبال کارخوبیم     که  ...

میدونم اینطور مردا چجورین فقط حرف مفت میزنن که تحقییر کنن ولی وقتی تو جواب بدی که اون نداره پول که به تو برسه اون باعثش شده تو اینطوری بشی دست از تحقییر بر میداره

چرا آخه با گریه خب نقطه ضعف نشون میدی هر وقت گفت بگو خب کی کارگر میگیری ،کی پول میدی ؟حالت طلبکارانه ...

دل نازک شدم    یهو اینجوری گفت  بغضم ترکید داشتک ظرف میشستم گف این دستکش سایز دستای زمخت تو نمیشه حاالا دستکشه به دستم خیلی بزرگم بود میگف تو باید دستکش صنعتی بگیری   اینارو زود پاره میکنی چقد باید دستکش بخرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همون اول به شوهرت زیادی رو دادی فکر میکنه کدوم خریه  ما چقدر شوهر بدبخت می‌جویم شما چقدر ی ...

میخوام کم محلش کنم دیگه رو دادن و کوتاه امدن  جواب نمیده  انگار

2731
 دل نازک شدم    یهو اینجوری گفت  بغضم ترکید داشتک ظرف میشستم گف این دستکش سایز ...

رسما سادیسم داره خیلی آدم سمیه که

بی زبون بازی در اوردی اولش که این اینطوری اوج گرفته برای خودش؟

رسما سادیسم داره خیلی آدم سمیه که بی زبون بازی در اوردی اولش که این اینطوری اوج گرفته برای خودش؟

اره من اولا خیلی خیلی ساکت بودم انقد که  رفتیم برا انتخاب تالار عروسی و لباس عروس  اجازه نمیداد من نظر بدم منم روم نمیشد بگم نه   تقصیر از خودم  کلا نه اون   چون زنای خانواده اش شوهرشونو جر میدن  من زیادی  باحیا بودم   براش عجیب بود  دور برداشت

به نظرم کم محلی جواب نمیده برای اینا که سادیسم دارن حاضر جوابی جوابه بیشتر

من  نمیتونم  بحث کنم اصلا دعوایی نیستم دیگ دعوام درحد غر زدنه     من بارها مورد حمله خواهراش قرار گرفتم همش ژرف اونارو گرفته   چقد بهم بی احترامی کردن  اخرش گفت مگ سر سید بریدن   یه کم محلی کردن دیگ ولی اگ من همون کارو بکنم   وارد جنگ  تن به تن میشه    اصلا ازچشمم افتاده    انگار انداختنم تو یه تنگ  کوچیک     اکسیژنم کم    دنبال راه فرارم   بفکر  اینم کار پیدا کنم بتونم خونه اجاره کنم از دستش  فرار کنم با بچم برم    جایکه  دستش بهم نرسه  همیشه تو فکرم این میگذره شاید۶ ساله هروز بهش فکر میکنم 

2738
اره من اولا خیلی خیلی ساکت بودم انقد که  رفتیم برا انتخاب تالار عروسی و لباس عروس  اجازه ن ...

یه چی بگم شاید بعضیا قبول نکنن ولی من از زندگی خودمو مادرم یاد گرفتم باید مثل زنای خوانواده شوهر رفتار کنی چون طرف تو اون محیط بزرگ شده جور دیگه باشی براش قابل فهم نیست

،موقع بارداریت پس چی میکشیدی اگه بخاطر یه پهلو اذیتت میکنه

میخوام کم محلش کنم دیگه رو دادن و کوتاه امدن  جواب نمیده  انگار

رو دادن هیچ وقت جواب نداده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
یه چی بگم شاید بعضیا قبول نکنن ولی من از زندگی خودمو مادرم یاد گرفتم باید مثل زنای خوانواده شوهر رفت ...

موقعدبار داریم انقد ازارم دادن  خانوادش و خودش که چرا بچت دختره   بچم نارس بدنیا امد    اول تا اخرش هی گریه کردم 

2706