2733
2734
عنوان

این شغل بیکلاس هست اگه قبول کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 52 پست

این چرتو پرتا چیه؟کار عار نیست.سن تو بودم فروشنده فروشگاه بودم.هیچ وقت دستم جلو کسی دراز،نبود.حتمی کار کن خودتو از الان بساز،ب حرف کسی هم گوش نده جز خانوادت

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا کار که عار نیست 

همین که دستت داخل جیب خودت باشه باید خداروشکر کنی به بقیه چه ربطی داره اونا از خسودیشونه ولش کن

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
2731

نه خوبه برو

بعدهاسابقه دارمیشی برات خوبه

اصل خودتی

نظردیگران رویادبگیربرات بی اهمیت باشه

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

حقوقش به من گفتم ۸ و تو شهر ما من هرجای دیگه ای کار کنم نهایتا بهم میگن ۲ تومن 

چون گرافیک خوندم هم عکاسی رفتم بهم گفتم ۱ تومن 

هم چاپخونه رفتم که بشم طراح  بهم گفتن  ۲ تومن 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
این چرتو پرتا چیه؟کار عار نیست.سن تو بودم فروشنده فروشگاه بودم.هیچ وقت دستم جلو کسی دراز،نبود.حتمی ک ...

بله درست میگید ممنون از راهنماییتون خانوادم هم راستش موافق هستن با کار کردنم 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         

اولا کار عار نیس 

دوما خب ببینن مگه چیه

سوما دوستات وقتی ببینن داری به خودت میرسی با درآمدی ک داری تفریح میکنی خلاصه حال دلت بهتر شده دیگه همچین حرفی نمیزنن 

این عالیه ک تو این سن مستقل درآمد داشته باشی به حرف دیگران توجه نکن عزیزم

بله درست میگید ممنون از راهنماییتون خانوادم هم راستش موافق هستن با کار کردنم 

تو محیط کارت ب کسی رو نده،خنده و شوخی نکن،با همکارات رابطه خارج از کار نگیر،سرت تو کار خودت باشه از زندگی خصوصیت نگو.ب هیچ کدوم اعتماد نکن.تجربه دارم ب اینا عمل کنی قوی میشی

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
ساعت کارش چقدره و مزدش چقدره

هشت ساعت  از ۴ عصر تا ۱۲ شب  

و از ۷ صبح تا ۲ ظهر 

هر یک ماه هم شیف ها تغیر میکنه گردشی هست 

حقوقش همبه من گفتن ۶ تا ۸  دقیق نمیدونم 

2706