2733
2739
عنوان

این شغل بیکلاس هست اگه قبول کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 52 پست

با توجه ب سنت 

درامد داری و تو اجتماع هستی

عالیه برو حتما پولشو تیکه های طلا بخر

دوستات حسودن

سلام.هر سوال حقوقی دارید بپرسید یا خصوصی پیام بزاریدحتما راهنمایتون میکنم💛💛💚💚
تو محیط کارت ب کسی رو نده،خنده و شوخی نکن،با همکارات رابطه خارج از کار نگیر،سرت تو کار خودت باشه از ...

بله ممنون عزیزم 

قبلا هم شاغل بودم و همه ی این نکات و  که میگین درک میکنم قشنگ 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه باعث پیشرفتت میشه حتما قبول کن قرار نیست که همیشه اونجا کار کنی موقتیه

اره خودمم تصمیم دارم با حقوقش برم یه مهارت یاد بگیرم بعد یک سال کار خودم و داشته باشم 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
2742
کمه خب عزیزم

نبست به شهر ما بیشترین حقوقی هست که به من پیشنهاد شده اینجا نهایت حقوقی که میدن  ۲ تومن هست 

بی‌خیال منم ۱۷ سالم بود رفتم آرایشگر شدم میگفتن فلانه بهمانه ولی اولین ماشین که با پول خودم خریدم خیلی بهم چسبید 

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
نمیگم حتما درس بخون برو دانشگاه  ولی اگه میخوای هم سرکار بری برو یه حرفه ای یاد بگیر که آینده ...

دانشگاه قراره برم عزیزم میخوام برم ازاد درس بخونم 

2738
نبست به شهر ما بیشترین حقوقی هست که به من پیشنهاد شده اینجا نهایت حقوقی که میدن  ۲ تومن ه ...

برو کار کن عزیزم بهتراز هیچیه تازه روابط امونیت هم میره بالا و رفتارت توی جمع بهتر میشه . کلاس چندی . ریزه نیستی ؟

بی‌خیال منم ۱۷ سالم بود رفتم آرایشگر شدم میگفتن فلانه بهمانه ولی اولین ماشین که با پول خودم خریدم خی ...

مبارکتون باشه عزیزم  همیشه موفق و پیروز باشید  

برو کار کن عزیزم بهتراز هیچیه تازه روابط امونیت هم میره بالا و رفتارت توی جمع بهتر میشه . کلاس چندی ...

نه ریزه نیستم 

سال اخرم ۱۲ 

برو عزیزم کار کردن ت اجتماع بودن خیلی خوبه

من خودم هم پدرم طلافروش هم همسرم هیچ مشکل مالی ندارم ولی ت سالن خواهرشوهرم کراتین کار میکنم موخوره گیری انجام میدم بوتاکس

حتا چن وقتی اصلاح کار بودم مادرم انقذر دعوام میکرد میرفتم خونش ک کار نکن نیازی نداری ایناااااا 

ولی من خوشم میاد ت اجتماع بودن رووو

مهم1.شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشت😂✌🏻اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم 🤣😐
برو عزیزم کار کردن ت اجتماع بودن خیلی خوبه من خودم هم پدرم طلافروش هم همسرم هیچ مشکل مالی ندارم ولی ...

بله کار کزدن کلا روحیه ادم و عوض میکنه کلا تبدیل میشی به یه ادم دیگه  از نظر اعتماد به نفس و  شادابی 

2706