2737
2739
عنوان

برداشتن بار سنگین تو بارداری

134 بازدید | 16 پست

خانما من ۴هفته و ۵روزمه.با آی یو آی باردارشدم بعد ۱۵ ماه اقدام...امشب اخر شب اومدم ظرفا شستم و چودن گازبرداشتم خوب که هر۳تارو برداشتم گذاشتم کنار ک یشورم دیدم چقدر سنگین بود.کمرم دردگرفت.از ترسم نذاشتم سر جاش.

ممکن با این باری که برداشتم خدای نکرده سقط بشه؟؟😔

نه هیچی نشده و نمیشه 

اما لطفا مراعات کن با این سختی باردار شدی تمیزی و نظافت چقدر ارزش داره . من که عادی باردار شدم و مشکلی هم نداشتم همیشه دکترم می‌گفت بار بیشتر از یک کیلو ممنوعه 

مراعات کن بعدا غصه نخوری برای کار همیشه وقت هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی باید مواظب باشی شرایطت بایه آدم سالم کامله متفاوته 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2731
خییییییلی مراقب باش...اصلا اصلا چیز سنگین برندار...فقط استراحت کن....خدانکنه سقط شه...نی‌نی‌تو نذر ی ...

اگه خدای نکرده سقط بشه.فرداش علائم نشون میده؟؟

کلی نذر کردم تا باردار شدم.بازم نذر میکنم😔

عزیزم رعایت کن این چ کاریه وقتی به سختی باردار شدی هفتت خیلی پایینه کار همیشه هست به فکر بچت باش

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
نه هیچی نشده و نمیشه  اما لطفا مراعات کن با این سختی باردار شدی تمیزی و نظافت چقدر ارزش داره . ...

😔😔تنها تو‌شهر غریب.هیچ کس نمیبینم.بعد ۳هفته تو خونه موندن که فقطازمایشگاه رفته بودم امشب رفتم خیابون.اخه من دست نزارم شوهرم میزاره ظرفا ۳روز بمونه.گاز چرب کرد.رفت فوتبالش و فیلمش دید خوابید.واقعا عصبی میشم از کثیفی😔

2740
😔😔تنها تو‌شهر غریب.هیچ کس نمیبینم.بعد ۳هفته تو خونه موندن که فقطازمایشگاه رفته بودم امشب رفتم خیاب ...

خب ایشون به فکر نیست ، شما هم نباید به فکر باشی ؟! خب بمونه ظرفا چرب بشن و اصلا ببخشید خونه رو گند بگیره ، بعدا اتفاقی بیفته تا آخر عمر خودتو سرزنش می‌کنی . 

عزیزم رعایت کن این چ کاریه وقتی به سختی باردار شدی هفتت خیلی پایینه کار همیشه هست به فکر بچت باش

حالا کلی هم تپش قلب دارم و تنگی نفس با اینک هفتم پایین.

خدا رحم کنه بهم.دیگ‌ رعایت میکنم.

خب ایشون به فکر نیست ، شما هم نباید به فکر باشی ؟! خب بمونه ظرفا چرب بشن و اصلا ببخشید خونه رو گند ب ...

قرار خواهرش هم بیاد.منم‌به هیچکس نگفتم ک باردارم و نمیخوام‌بگم.بیان خونه رو اینجور ببین.نمیدونن ک من وضعم اینه.آبروبرام نمیذارن بعد.

اینقدر از دست شوهرم عصبی شدم.الان خواب پیامدادم کلی فحشش دادم که صبح ببینه😅

گفتم فقط دعا کنه طوری نشه

حالا کلی هم تپش قلب دارم و تنگی نفس با اینک هفتم پایین. خدا رحم کنه بهم.دیگ‌ رعایت میکنم.

حالا استرس نداشته باش خودش سمه برات.

انشاالله که چیزی نمیشه وگرنه بلافاصله یا دل‌درد شدید میشدی یا خدای نکرده خون ریزی میکردی حالا طوری نشده ولی دیگه مراعات کن کار یه بار میشه.

حالا استرس نداشته باش خودش سمه برات. انشاالله که چیزی نمیشه وگرنه بلافاصله یا دل‌درد شدید میشدی یا ...

خداروشکر زیر دلم درد نگرفت فقط ازفشار کار و خستگی کمرم درد گرفت.دراز کشیدم خوب شد.

ممنون خیالم راحت شد.نصف شبی موندم ب کی بگم.به کسی هم نگفتم باردارم هنوز

2706