2733
2734

مادرشوهرم بفهمه سکته میکنه چون سفت و سخت ب شوهرم سپرده بود بچه دار نشید و منو طلاق بده😂😂😂😂😂قبلأ هم باردار شدم دو قلو ولی سقط کردم هیچی حسی نداشتم ولی الان خوشحالم همزمانم میترسم از تنهایی بزرگ کردن و ب دنیا آوردنش از اینکه نتونم خوب تربیتش کنم از اینکه حسرت چیزی ب دلش نمونه از اینکه من خیلی بی اعصابم و اینکه مستأجریم و جای کوچیک اما بازم خوشحالم بااینکه هنوز مطمئن نیستم ولی حسش میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری فکر میکنی. یا حامله ای یا نیستی دیگه😁

اخه پری نشدم ولی دوروز پیش ک بی بی زدم خییییلی هاله کمرنگی افتاد ب زور دیده میشد البته مونده بود ب موعدم امروز موعدم گذشت 

اخه پری نشدم ولی دوروز پیش ک بی بی زدم خییییلی هاله کمرنگی افتاد ب زور دیده میشد البته مونده بود ب م ...

هنوز قطعی نیست فعلا صبر کن تا اطمینان پیدا کنی. اگرم شدی شدی کن صبر تحمل و اعصابتو بالا ببری.. چون بچه بزرگ. کردن سختی های خودشو داره نه اینکه فقط بخوای از روی لج مادرشوهرت باشه. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

مبارک باشه

الان اصلا به مادرشوهرت لازم نیست بگی

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706