2733
2734
عنوان

سنجرخان

166 بازدید | 9 پست

احساس میکنم توی این سریال فیروزه بعد ازدواج سنجرخان با حیات دیگه اون آدم قبل نیست و نمیشه . احساس میکنم صد تیکه شده قلبش 

سودابه هم همینطور

اون موقعی که حیات چشمش دنبال سنجرخان بود و بعد به زبون آورد فکر نمی‌کردم با اون عشقی که سنجر به فیروزه داشت قبول کنه اما وقتی قبول کرد دلم شکست . احساس کردم چقدر من خوش باورم که فکر کردم شاید این عشق و این آدم با دیگران فرق داره اما بازم اشتباه میکردم 💔

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر این سریال طرفدار داره . حیف که تلویزیون نداریم

آره واقعا فاخر و خوش ساخته . میتونی از تلگرام یا تلوبیون ببینی

2728
آره واقعا فاخر و خوش ساخته . میتونی از تلگرام یا تلوبیون ببینی

آره حتما میبینم من عاشق سریال هایی هستم که موضوع عاشقانه دارن البته با پایان خوش . وگرنه خیلی دوست دارم سریال خاتون رو ببینم ولی چون پایانش تلخه دلشو ندارم مخصوصا که داستانش واقعی بوده 

متاسفانه آره 💔😔 ولی من فکر میکردم مرد دلیر و با غیرت فرق داره

کار دختره حیات خیلی مسخره

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2738
آره حتما میبینم من عاشق سریال هایی هستم که موضوع عاشقانه دارن البته با پایان خوش . وگرنه خیلی دوست د ...

اره پایان بندی خیلی مهمه امیدوارم این سریال خوب باشه پایانش

اون رفته سر زن خودش هوو آورده بعد شما دلت شکسته؟البته تو واقعیت هم با اینکه سنجر خام دوتا زن داسته اما این طور نبوده که زن دومش خودش عاشق سنجر باشه وبیماری سودا بگیره وپدر بره خواستگاری طبق اون چخ خود بازیگر سگجرخان گفت شاید اون زمان زن دوم گرفتن بسیار عادی بوده ولی آلام چون این طور نیست برای اینکه این قهرمان‌تو ذهن مخاطب خراب تنشه وازش درس بگیره والرو قرارش بده سنجر خان تو فیلم این طور نشوم دادند که حیات دنبال اون بوده که بعد مثلا بگن از روی جوان مردی با حیات ازدواج کرده البته ینجرخانم واقعا هوس باز نیست گه اگر این طور بود بعد اینکه سودابه شوهرش مرد یا قبلش به خاطر برادرش کنار نمی کشید که اینم شاید از جوون مردیش بود که به خاطر علاقه برادرش کنار کشید.