2737
2739
عنوان

قبض برقتون چقدر میاد

82 بازدید | 15 پست

ما خونمون خیلی سردههه 

مجبوریم بخاری برقی هم استفاده کنیم 

حالا قبض برقمون 740 هزار اومده

شوکهه شدم واقعا زیاده 

تازه ما یه المنت بخاری رو روشن می‌کنیم اونم شبا چون واقعا سرده خونمون 

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاری برقی برای پرنده هام روشن میکنم 30 این حدود

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

برق و گازو این چند ماه خیلی گرون کردن

بخاری برقی اندازه ی صد تا لامپ برق مصرف میکنه متاسفانه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ما یک و نیم الی دو

چه خبره 🥴

مگه چیکار میکنید 

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟
2740
وای چقدر زیااااااااادددددد تابستون که کولر بیست چهار ساعت روشن انقدر نمباد بخاری برقی مصرفش زیاده

دقیقا

منکه خیلی تعجب کردم

با کولر اینقدر نمیاد 

۳۰هزارتومن؟

بله

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
چقدر زیاد میاد براتون  ما حدود دویست میاد نهایتا

همیشه زیر صد هزار میاد

این دو ماه چون بخاری برقی استفاده کردیم اینقدر اومد 

2706