2737
2739
عنوان

چطوری بعضیا انقد همه چی تمومن

1124 بازدید | 75 پست

منظور از نظر مالی نیست همین اول کار بگم زیبایی ظاهری هم نیست

منظورم از لحاظ عقلی اخلاقی منطقی بهر خودشون بودن از پس زندگی براومدن موفقیت نسبیشون نسبت ب سنشون چطوری انقد عاقل و بزرگن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خانواده خیلی مهمه

خود شخص هم مهمه که مثلا کتاب بخونه با ادمای موفق ارتباط داشته باشه

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

من خودم یه مدت کل زندگیمو باختم ولی سه سال رفتم دنبال مطالب روانشناسی

کتابای زیادی خوندم

کلا طرز فکرم تغییر کرد 

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
خانواده خیلی مهمه خود شخص هم مهمه که مثلا کتاب بخونه با ادمای موفق ارتباط داشته باشه

طرف دهه ۸۰ ایه ولی اندازه یک آدم ۴۰ ساله می‌فهمه جوری ک من حساب میبرم ازش

2740
طرف دهه ۸۰ ایه ولی اندازه یک آدم ۴۰ ساله می‌فهمه جوری ک من حساب میبرم ازش

حتما اهل مطالعه بود

من خودم یه مدت کل زندگیمو باختم ولی سه سال رفتم دنبال مطالب روانشناسی کتابای زیادی خوندم کلا طرز ف ...

خیلی دوست دارم بزرگ و عاقل بشم من همیشه مخصوصا در مواقع حساس زندگی دلقکم☹️

خیلی دوست دارم بزرگ و عاقل بشم من همیشه مخصوصا در مواقع حساس زندگی دلقکم☹️

چند سالته عزیزم؟ 

حتما اهل مطالعه بود

اهل مطالعه شده دیدمم ک کتاب بخونه سر کارم میرفتم از بچگی ولی واقعا طرز فکرش اصلا حرف زدنش خیلی بامزه من ندیدم دهه هشتادی اینجوری باشه اصلا تو کتم نمیره رفتاراش انگار چند بار اومده رو زمین زندگی کرده اصلا دهنشو باز نمیکنه چرت و پرتی بگه همیشه با فکر و درست حرف میزنه

2706