2752
2734
عنوان

چطوری بعضیا انقد همه چی تمومن

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 75 پست
کاش منم می‌تونستم اینجوری بشم

مبارزه بانفس خودسازی داشتن بصیرت اینا حرف اول رو میزنه برای ب دست اوردن یه شخصیت کامل تقریبا

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
مخصوصا ادمای باسیاست..منم یکی از فامولامونه انقد باسیاسته باهرکی چجوری رفتار داشته باشه همه رو بلده ...

خوش به حالشون دلم میخاس یک کتاب بود در این زمینه چطور بزرگ و عاقل  و با سیاست شویم😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدی میفرمایید؟ تو یه لول از اینا هم بالاتری؛

اسی تو میدونی چجوری یسری تاپیکام حذف کنم؟

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
دیگه فکر کن یسریا هم وضع مالی‌شون خوبه  هم خوشگل  هم اخلاق خوبی دارن:)) هعی  ا ...

تازه نگفتم بقیشو پوووول دار همه چییییی داره اخلاق و سیاستم داره چهرش هم علمیه ولی اوکیه زشت نیست

خوش به حالشون دلم میخاس یک کتاب بود در این زمینه چطور بزرگ و عاقل  و با سیاست شویم😂😂😂

خب یه کتاب نیست باید یسری کتاب بخونی 

بعدم حتی همین رمان‌های عاشقانه ام خیلی به آدم اضافه میکنه

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
اسی تو میدونی چجوری یسری تاپیکام باید حذف کنم؟

اسی نیستم)

ولی باید روز های شنبه,دوشنبه,چهارشنبه 

به پی وی نی نی یار یک بفرستید 

هر سری هم یدونه پاک میشه.

لینکش رو براش بفرستید 

و اینکه تاپیک نی نی یار ۱رو ببینید تایمش رو نوشته

امروز از ساعت ۲تا ۳میتونید بفرستید.

-تاریکه‌این‌آسمون‌حتیٰ‌بزنه‌خورشید.
اظهار نظر بی جا نمیکنه، به همه احترام می‌ذاره ،زیاد حرف نمیزنه تمرکزش کاملا روی خودشه خیلی مستقله و ...

من یه سری از این ویژگی ها رو دارم که قبلا نداشتم من کوچیک که بودم غیبت میکردم ولی بعدا به خودم گفتم چرا باید وقتمو بزارم درمورد کسی حرف بزنم یا اون هرجوریه که دوست داره و من نباید قضاوت کنم همین باعث شد که من دیگه غیبت نمیکنم خلاصه که با تغییر ذهنیتم این ویژگی ها رو درست میکنم شما هم امتحان کنید

باور ها و عقاید شون رو به چالش میکشن 

نمیگن چون من مذهبم فلانه ، پس باید بهش اعتقاد داشته باشم 

چون مامانم گفته پس حتما درسته!!

چون دینم گفته پس درسته !! 

چون تلویزیون گفته پس درسته !!

هیچ کس حق نداره برای بدن یا پوشش یه زن تصمیم بگیره ، بزرگ ترین گناه اینه که از زبان خدا چیز هایی بگی که خودش هیچ جا نگفته ،ایران ازادم 🕊️🕊️🕊️
طرف دهه ۸۰ ایه ولی اندازه یک آدم ۴۰ ساله می‌فهمه جوری ک من حساب میبرم ازش

حالا چیکار کرده مگه😊

منم متولد ۸۲ ام😂

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
مبارزه بانفس خودسازی داشتن بصیرت اینا حرف اول رو میزنه برای ب دست اوردن یه شخصیت کامل تقریبا

دقیقا واقعا باااا اراده است گاهی حسرت میخورم و میگم کاش منم این ویژگی رو بتونم در خودم بسازم خیلی اراده اش قویه

اظهار نظر بی جا نمیکنه، به همه احترام می‌ذاره ،زیاد حرف نمیزنه تمرکزش کاملا روی خودشه خیلی مستقله و ...

دمش گرم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
یکم آدم کنار خانواده بچگی کنه هم خوبه صمیمیت بیشتر ،همیشه آدمای جدی تنهان انگار،ی دوستی دارم مثل همی ...

باید سعی کنم خودم رو تربیت کنم اونجوری ک دوست دارم

2706