2733
2739

کالاندولا یا روغن بَنه عالیه واسه سوختگی و جاش

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

ببرش دکتر پوست البته فک نکنم بمونه اگ عمقی نباسه و زخم ایجاد نکرده باسه

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سه ساله بودم خورده بودم به بخاری صورتم سوخته بود،الان ۳۵ سالمه،خیلی محو معلومه،البته فقط خودم و مامانم میفهمیم ،به دیگران تا به امروز تا خودم نگفتم متوجهش نشدن،حتی شوهرمم نمیدونست،یک سال بود ازدواج کرده بودیم بهش گفتم ،گفت عه اصلا تا حالا ندیده بودم،گفت زیر نور فقط مشخصه،اونم اگه نگفته بودی نمی‌تونستم ببینم

بستگی ب مدتی داره ک ب بخاری چسبیده بوده.

یکی از اقوام نزدیکمون بچگی صورتش ب بخاری چسبیده بود.سوختگی زیاد بود .ردش رو صورتش هست.والدینش خیلی خرج کردن ولی پاک نشد.

پسرم پارسال حین بازی دستش گرفت بخاری.

خیلی گریه کرد .رو سه تا انگشتش فرداش تاول زد .

با اینکه پماد زدم.خلاصه تاولها ترکید...الان بعد یسال کاملن خوب شده.هیچ ردی نمونده

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
2740
میشه تاپیک قبلمو نگاه کنید عکسش هست

نگاه کردم  ولی عکس نبود.

پماد الفا بزن.

طول میکشه تا محو بشه.چون پوست بچها رو ب رشده و درحال بزرگ شدن هستن ب مرور زمان هرچی بزرگتر بشه لک کمرنگ تر میشه.نگران نباش

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.