2733
2734
عنوان

چشمم عفونتیه کوچک شده

123 بازدید | 30 پست

چهار روزه عفونت کرده دو بار دکتررفتم قرمزی بهتر شده ولی هنوز نسبت ب چشم دیگم کوچکتره درست میشه؟؟؟ خیلی نگرانم

اگرتجربه داشتین بگین لطفا

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤

😂😂😂وای برای منم بچه بودم انقدر اینجوری میشد... درست میشه نگران نباش. 

یه چشمم اندازه نخود بود، یه چشمم درشت

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂وای برای منم بچه بودم انقدر اینجوری میشد... درست میشه نگران نباش.  یه چشمم اندازه نخود ب ...

جدی خیلی میترسم دعا کن زود خوب بشه میگن دو سه هفته طول میکشه تا عید خوب نشه چ خاکی ب سر کنم

2728
بله ویروس جدیده منم دو هفته درگیر بودم تازه دو روزه خوب شده

باید چی بخوری؟ 

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
2740
جدی خیلی میترسم دعا کن زود خوب بشه میگن دو سه هفته طول میکشه تا عید خوب نشه چ خاکی ب سر کنم

قطره استریل بزن، چشمات رو نخارون بذار زود خوبه.... نهایت سه چهار روز دیگه خوب میشه تا عید نمیمونه

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
قطره استریل بزن، چشمات رو نخارون بذار زود خوبه.... نهایت سه چهار روز دیگه خوب میشه تا عید نمیمونه

انشالله با اشک مصنوعی هر دو ساعتی میشورم 

هر دو چشمت گرفت؟؟؟؟  کوچیک شده بود؟

فقط چشم راستم بود کوچیک شده بود و قرمز بعد از یکهفته چشم چپم هم کمی قرمز شد ولی شدید نبود دائم اشک می‌کرد قرمز  شده بود چند مرتبه دکتر رفتم قطره چشم دو جور بهم  دادن و آنتی بیوتیک.

آخرسر هم سرم دادن و آنتی بیوتیک تزریقی تا خوب شدم

باور کن واسه تکیه کردن، پاهات محکمتر از شونه ی آدماست.
2706