2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من که سالهاست مردم ادای زنده بودنو درمیارم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

سلام به مدت ۶دقیقه روحم داخل خانه برسر پدر ومادر ظاهرشد ومن هرچه قد دست میزدم که بلند شن وفریاد میزدم درگوش بابام که من مردم ولی کسی نمیشنید دم عید بود گفتم خدایا دن عیدجانم راگرفتی آخه مادرم گریه میکنه تاهمین راگفتم ناگهان با سرعت نور ازکف پای راستم واردکالبد شدم ویهویی بلندشدم وفریادزدم که بیاین من مرده بودم.اول حضرت عزرائیل را دیدم که بالا ی سرم مثل یه یل داشت نگاهم می‌کرد که تا ناپدید شد دیدم سبک شدم.  

2740
سلام به مدت ۶دقیقه روحم داخل خانه برسر پدر ومادر ظاهرشد ومن هرچه قد دست میزدم که بلند شن وفریاد میزد ...

نترسیدی وقتی عزراییل رو دیدی؟

شفای همه بیماران یه صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نترسیدی وقتی عزراییل رو دیدی؟

ن اصلا اول فکر کردم خابه ولی وقتی پای راستشو گذاشت روسینم ویه فشار آروم داد که هنوز اون فشارروحس میکنم تاناپدید شد سبک شدم ازفاصله ۱متری جسم خودم رادیدم که تخت خوابیده هرچی دست میزدم داد میزدم درگوش خودم انگار ن انگار بعد رفتم آشپزخونه ازاونجا بالا سر بابام .والان اصلا ازمرگ نمی‌ترسم چون تقریبا میدونم اونجا چه خبره 

چیشد ک ب این حالت رسیدی ینی مریضی خاصی داشتی یاچی

ن اون موقع ۱۳اینا سنم بود کارشناشی ساختمون میکردم تازه عروس اومده بود خونه همسایه که فقیر بودن وسید که رفتم خونشونو هرچی هنرداشتم نقاشی کردم وبه به چح چح خلاصه بگم بجای پول بهم پسته خام دادن که منم ناراحت شدم اون موقع هزارتومن قراردادبستم یعنی توحرف اوناهم بجاپول پسته خام دادن که شب سرسفره مامانم تابهم گفت که فلانی داده گرفتم پرت کردم یه گوشه که من میخاستم برم لباس عید بگیرم مثلا احساس مردی میکردم که مرد شدم که کاش پرت نمیکردم شب ساعت ۲:۳۰دقیقه تا ۲:۳۶دقیقه مردم  زنده شدم وبقیه ماجرا.   

2706