2737
2734

میگم من اگه حالت کارخانه بزنم 

ایمیلم چی میشه چون کلی ایمیل مهم دارم چه جوری بک آپ بگیرم 

مثلاً من اینستام فقط از طریق ایمیل بالا میاد چون رمزمو یادم نیست

یا یوتیوبم چی میشه ☹️

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟

واسه ایمیل اتفاقی نمیفته بعد از ریست دوباره میتونید واردش بشید

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ایمیلیتو بازیابی کن

گذرواژه جدید بزن

ی خانم بد اخلاق که عاشق شوهرشه 😌❤️اگه مامان بشم یه کاغذ میچسبونم در اتاقم مینویسم هروقت بغل لازم داشتی من اولین نفرم که بغلت میکنم البته در صورت خونه نبودن بابات🤭🦋
2731
واسه ایمیل اتفاقی نمیفته بعد از ریست دوباره میتونید واردش بشید

اتفاقا همش از بین میره

من دیشب دوتا گوشی تنظیمات کارخانه زدم

ی خانم بد اخلاق که عاشق شوهرشه 😌❤️اگه مامان بشم یه کاغذ میچسبونم در اتاقم مینویسم هروقت بغل لازم داشتی من اولین نفرم که بغلت میکنم البته در صورت خونه نبودن بابات🤭🦋

واسه ایمیل میتونی شماره موبایل  قسمت نتطیمات ایمیل وارد کنی .فراموشی پسورد بزنی  .پسیورد جدید وارد کنی. بعدش گوشیت ریسیت کنی . وقتی آی دی داشته باشی . مشکلی نیست. 

اتفاقا همش از بین میره من دیشب دوتا گوشی تنظیمات کارخانه زدم

اطلاعات ایمیل از روی گوشی پاک میشه ولی همچنان رو سرور میمونه و میتونه بعد از ریست گوشی به همون اکانت ایمیل لاگین کنه، اگه منظور استارتر این باشه که کلا اطلاعات ایمیلش از همه جا حتی سرور هم پاک میشه خب نه پاک نمیشه

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
اطلاعات ایمیل از روی گوشی پاک میشه ولی همچنان رو سرور میمونه و میتونه بعد از ریست گوشی به همون اکانت ...

من الان رفتم به ایمیلم وارد شدم قبلش اثر انگشت میخواست که زدم وارد شدم بعدشم چند تا کد امنیتی بود 

الان اگه ریست کنم بخوام به ایمیلم وارد بشم با همین اثر انگشت کارم راه میفته ؟؟

چون من الگو یا رمز نذاشتم 

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟
2740
اتفاقا همش از بین میره من دیشب دوتا گوشی تنظیمات کارخانه زدم

تنظیمات کارخونه چه جوری بود 

سخته یا آسون؟

اگه تنها انجام بدم مشکلی پیش نمیاد ؟

چون میترسم اون وسطا چیزی خراب بشه بمونم

گوشیم شیائومیه 

من الان رفتم به ایمیلم وارد شدم قبلش اثر انگشت میخواست که زدم وارد شدم بعدشم چند تا کد امنیتی بود&nb ...

گوشیتم با اثر انگشت باز میشه؟ ممکنه واسه امنیت موقتا اثر انگشت خواسته باشه مطمئن نیستم بعد از ریست بازم با اثر انگشت حل بشه

همین الان قبل از هر کاری واسه اطمینان رمز ایمیلت رو عوض کن و یادداشتش کن که بعدا به مشکل نخوری، شیوه عوض کردن رمز ایمیلم تو نت هست آسونه

تنظیمات کارخونه چه جوری بود  سخته یا آسون؟ اگه تنها انجام بدم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون میترسم ا ...

من زیاد ریست کردم آسونه

اگه مشکلی پیش اومد با یه گوشی یا سیستم دیگه بیا همینجا راهنماییت میکنیم

شارژ گوشیتم کافی باشه دور و بر 80 درصد مثلا

گوشیتم با اثر انگشت باز میشه؟ ممکنه واسه امنیت موقتا اثر انگشت خواسته باشه مطمئن نیستم بعد از ریست ب ...

آره گوشیمم با اثر انگشت باز میشه

ولی برا احتیاط مجبورم رمزمو عوض کنم 

آره گوشیمم با اثر انگشت باز میشه ولی برا احتیاط مجبورم رمزمو عوض کنم 

بهترین کاره

امیدوارم راحت انجامش بدی🌸

بهترین کاره امیدوارم راحت انجامش بدی🌸

ممنون عزیزم 🥲

من زیاد ریست کردم آسونه اگه مشکلی پیش اومد با یه گوشی یا سیستم دیگه بیا همینجا راهنماییت میکنیم شا ...

یه سوال داشتم

میگم من اگه تلگراممو سیو کنم تو کارت sd 

بعد ریست بخوام نصب کنم 

نصب میشه ؟؟؟

اذیت نمیشم کد میده یا نه؟ 

چون همه دارو ندارم تو تلگرامه 

2706