2733
2734
عنوان

تو رو خدا بیاید این دوست منو نصیحت کنید داره زندگیش رو بخ طلاق میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1495 بازدید | 67 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوست اسی خانوم خانوما باورکن که اگه خدایی نکرده وضعت بد بود وتو محتاج بودی شاید همین خانوادت یا داداشت نگاهتم نمیکردن فقط یه زن وشوهر تو زندگی به دردهم میخورن چون زندگیشون مشترکه نه بچه نه پدرومادر نه خواهر وبرادر هیچکدوم موقع گرفتاری نیستن پس زودتر سر عقل بیا

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩

متاسفم که اینو میگم ولی شاید به خودش بیاد خیلی کارچیپ و بی کلاسیه این گداگشنه بازیا چیه ایشون باید اونقدر عزت نفس میداشت که حتی شوهرشم میخواست کمک کنه نباید اجازه میداد مگه خانوادش صدقه بگیر شوهرشن. بهش بگو انقدرم واسه خانوادت خودتو به آب و آتیش نزن تهش میگن مگه ما ازت خواستیم میخواستی نکنی

بچه ها مرسی دم همتون گرم یه خورده به خودش اومد

بعضی کامنت ها بهش بر خورد و ترسوندش ولی بهتر بذار بر بخوره و یه کم بترسه مخش بیاد سر جاش

دمتون گرم ممنونم رفقا🙏🙏🙏

خداکنه بتونم این دوتا رو آشتی بدم برگرده خونش

اگر برگشت خونش میام خبرش رو بهتون میدم

2706