2737
2734
عنوان

تو رو خدا بیاید این دوست منو نصیحت کنید داره زندگیش رو بخ طلاق میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1493 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط امیدوارم تاپیکت واقعی نباشه اگر نه به دوستت بگو عاقبتش شوهرت ولت میکنه یا عاطفی یا طلاق واقعی ...

شما شوهر کردی عزیزم مسئول زندگی پدر و مادر و برادرت شوهرت نیست ... 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
بچه ها مرسی دم همتون گرم یه خورده به خودش اومد بعضی کامنت ها بهش بر خورد و ترسوندش ولی بهتر بذار بر ...

ان شاء الله که آشتی کنن. 

بهش بگو بدان و آگاه باش که خیلی خانما بهشون خیانت شده و کتک خوردن و همه چی ولی به خاطر لقمه نون بی منت موندن خونه همسر. چون خونه پدر بعد طلاق نونی که میخوری مثل زهر هست   اگر وضعیت مالی خوب نباشه که دیگه بدتر. 

به خاطر چنین چیزی گند نزن به زندگی خدا رو شکر که چنین مشکلاتی نیست. این اصلا مشکل نیست و حق بالاتر از ۱۰۰ درصد هم با همسرشه 

ان شاء الله خیره. 

اینم حسن ختام نصیحت دوستت. 

2731
اونایی که گفتن طلاقت میده و همین خانواده و برادرت برگردی فکر می کنی براشون مهمی و اینا

دقیقا همینه اگر خدایی نکرده طلاقش داد شوهرش اول همه میگن عُرضه نداشت زندگیش رو حفظ کنه یه هفته اول عزیزهست بین خانوادش از هفته دوم باید فقط سر کوفت بشنوه و تو سری خور بشه و دنبال کار بشه برا چندر غاز پول از صبح بره تا شب سر کار 

دوستت اگر عقل داشته باشه با این کارا لگد به بخت و زندگی خودش نمیزنه. 

این راهی که داره میره تهش اینه که شوهرش طلاقش بده

بهش بگو کاری نکنه تو ذهن شوهرش به عنوان یه زن تیغ زن سواستفاده گر جا بیفته. 

عزیزم اون تاپیکت رو قفل کرده بودی اینجا جوابت رو میدم 

نگران نباش عزیزم من حالم کاملا خوبه و آنقدری از زندگیم راضی هستم که با یه تاپیک بهم نریزم 

فقط اینکه میگی من نتونستم سبک زندگیت رو بپذیرم اشتباه نکن 

کسی که تاپیک زد و خواست نظرات خودش رو به دیگران تحمیل کنه و سبک زندگی دیگران رو زیر سوال ببره شما بودی 

میتونستی بگی من دوست دارم پارتنرم پولدار باشه به این دلایل 

ولی قرار نیست توهین کنی و جوابی نشوی 

هرچند من کاملا محترمانه جوابت رو دادم 

و این موضوع دقیقا با عزت نفس رابطه ی مستقیم داره 

یه موقع شما از کسی خوشت میاد و از قضا طرف پولدار هم هست و هیچ کس بهت خرده نمیگیره 

اما دختری که اولویت زندگیش پول باشه و چشمش به دست پسرا باشه تا بیاد ببینه کی میبرمش رستوران و براش خرج میکنه مشخصه که عزت نفس نداره 

بازم میگم من مشکلی با زندگی لاکچری ندارم ولی کسی که اولویت و مقیاس سنجش آدما براش پوله خب معلومه چشم و دلش سیر نیست و این یه واقعیته که اگه به این سبک زندگی اعتقاد داری باید بپذیری

ماییم‌ که بی هیچ سرانجام خوشیم ...
2740