2733
2734
عنوان

شوهرم جلو خاله هاش و مادرش حرف مثبت ۱۸ میزنه من اصلل درک نمیتونم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2425 بازدید | 78 پست

اوه زیاد،،، خواهر شوهرم با مامان و باباش یه شوخیاییی میکنه که دهن آدم باز میمونه 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجور روش میشه؟ 🙄بگو خجالت بکش مردی مثلا این حرفا خاله زنکی چیه

یکم غیرت و غرورش و تحریک کن بگو زشته

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
ن ولی یه سری خانواده هارو دیدم ک اینجورین و اینکه توی خونه ی خودتون که اشکالی نداره و حتی به نظرم ل ...

عزیزم تو خونه خودمون راجب پدر مادر من صحبت میکنه راجب خودمون ک چیزی نداره بگه😑

عزیزم حتی اگه یه شاهنامه تذکر و خواهش و التماس تو گوش شوهرت بخونی درست نمیشه رفتارش 

اما تو خونه چرا خودت همراهی نمیکنی😊من خودم عاشق این خلوتای دو نفرمونم که همسرم توش کرم میریزه🤪

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰

خانواده نامزدم منم اینجورین وااای خیلی بده منم خیلی خجالت میکشم 

پسر عموی نامزدم زنش تو عقد باردار شده بود داشتن راجب اون حرف میزدن برادر شوهرم گفت آخه چرا ریخته تو همه خانوادم بودن خندیدن جاریم و مادرشوهرم و خواهر شوهرم بودن خندیدن من آب شدم 

میشه برای حاجت دلم دعاااا کنی میشه دعاااا کنی به خواستم برسم آروم و قرار ندارم 🥲

خانواده شوهر منم همینطورن شوهر خودم نه اصلا ولی برادرهاش حرف های مثبت ۱۸فراوووووون میزنن اولاش بدم میومد حالا دیگه نه 

خیلی هم خوب و باشخصیت هستن ولی عیب نمیدونن شوخی های اینجوری با محارم و خانواده رو 

شوخی های شوهر با خودت که اشکالی نداره عزیزم هییچ عیبی نداره با خودت 

تو ذوقش نزن

بعضیا فک میکنن زدن این حرفا جلو دیگران خنده داره ولی وقتی خودتون دوتا هستین که مشکلی نداره

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

یکم اختلاف فرهنگی دارید. اونا.براشون فرهنگ مهم نیست وخط قرمزی بین همسرتون وخانواده ش نیست که این واقعا یه چیز خیلی بدیه  خیلی بده به مادرش اینطور حرفی بزنه وازاین بدتر که لهش می‌خندن وپردش میکنن

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

ن خداروشکر مگه اینا حرف ک جلو همه زده بشه

همسرم پیش منم خجالت میکشه از این حرفااا بزنه 

مهم1.شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشت😂✌🏻اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم 🤣😐

خیلی زشته این حرفا ن خدارو شکر اصلا تو جمع کوچکترین حرفی در این مورد زده نمیشه ،،،مخصوصا همسرم اصلا کسی هم جرات نمیکنه پیشش در این باره حرف بزنه 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2706