2733
2734
عنوان

شوهرم جلو خاله هاش و مادرش حرف مثبت ۱۸ میزنه من اصلل درک نمیتونم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2408 بازدید | 78 پست

چقد زشت 

من اینو بی فرهنگی میدونم آدم باید حد خودشو حتی جلوی مادرشم رعایت کنه

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلاجمع دخترونه و شوخی دراین حدیه نظرم اصلاهم مشکلی نداره😂

تو جمع دخترونه صمیمی خیلی این حرفا زده میشه🤣

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2731
خانواده شوهر منم همینطورن شوهر خودم نه اصلا ولی برادرهاش حرف های مثبت ۱۸فراوووووون میزنن اولاش بدم م ...

وااااای  من بودم جمع رو تا مدتها ترک میکردم از خجالت😅

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
مادرش خودش جایگاه خودش تعیین کرده که باهاش از این شوخی ها بشه حرمتی نداره

همون

مقصر پدرو مادرشن

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2740
بله خانواده همسر منم اینطورن  ولی دیگه کنار هم از این حرفا میزنیم  مثلا زنو شوهرید چرا ب ...

عزیزم شما ناراحت نمیشید ک شوهرتون از این حرفا میزنه تو جمع؟ 

من فک میکردم فقط شوهر منه ک تو جمع از این چرت و پرتا میگه 

تو خلوت خودمون راجب رابطه پدر مادرم حرف میزنه راجب خودمون ک چیزی نمگیه مثلا پدرم شغل آزاد دارن و چند تا دختر براشون کار انجام میدن بعد میگه ببین بابات میدونه چ شغلی بزنه با این دخترا میپره هی تو دلش میگه جووون

عزیزم خانواده منم به شدت بدشون میاد 

من اوایل بدم میومد اما الان کمی عادت شده برام بد این همه سال، چون تو خانواده ای بزرگ شدم فیلم ایرانی کنار پدرم نمیدیدیم در این حد

2706