2737
2734
عنوان

درد و دل دارم بیاین کمک

39 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها من از بچگی جزو بچه های ADHM بودم و الانم درگیرش هستم بشدت رویاپردازم و بشدت کمالگرا 

هیچوقت شاد نیستم از بچگی که یک مامان بی خیال مستبد داشتم و تمام راه زندگیم رو اون برام نقشه برداری کرد تنها چیزی که دست خودم بود این بود که دیر ازدواج کردم 

تلبته کلا نمیخواستم ازدواج کنم اما متاسفانه انقددددر پیله بود و گیر میداد و نمیذاشت مستق شم که آخرش مجبور شدم ازدواج کنم 

بازم خیالم خوش بود که شوهرم وضع مالیش خوبه اما الان که اومدیم سر خونه مون فهمیدم که حتی مالی هم خوب نیست دیگه مثل سابق درآمد نداره 

اخلاقشم دیگه شده مثل پیر زنا هی غر میزنه یا سوالای المی مپرسه .مثلا برق حموم روشنه ده بار میپرسه چرا برق حموم روشنه خب کوفتی رو خاموشش کن .بخدا حوصله خودمم ندارم 

اینهمه کار کردم حتی نمیتونم یه اتاق بیست متری بگیرم که ساعاتی از روزم و اونجا برا خودم صرف رویاهام کنم .نقاشی کنم یا....

دارم دیوونه میشم .دکتر هم رفتم اما این لامصب درمان نداره 

دلم مسخواد جدا شم ولی پول ندارم یه خونه بگیرم .چکار کنم تو رو خدا یه جمله بگید آرومم کنه خیلی داغونم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجچری کنار میای .منکه واقعا دارم دیوونه میشم .من مامانمم سی و اندی سال همینجوری سوال میکرد و تحت نظر ...

خستم بخدا نیمدونم چیکار کنم حالم بد میشه انقد تکرار میکنه

خونوادشم همینجورن اصلا اعصابشونو ندارم دلم نمیخواد برم خونشون

مثلا اگه بچم بیوفته رو زمین هزار بار میگن اخی بمیرم وای بچم افتاد وای طوریش نشه وای وای وای وای تا فردا پس فرداشم زنگ میزنن هی میگن بمیرم افتاد دردش اومد

اصلا حال ادمو بهم میزنن

من انقد ب شوهرم گفتم ی بار بگو حداقل دوبار بگو انقد تکرار نکن نمیفهمه ک بعضی وقتا دعوامون میشه سر این کارش میگه خب بگم مگه چی میشع

نذار از تماشای سقوطت لذت ببرن !پرواز کن : )🕊
2731
خستم بخدا نیمدونم چیکار کنم حالم بد میشه انقد تکرار میکنه خونوادشم همینجورن اصلا اعصابشونو ندارم دل ...

چقدر بده .بخدا چقدر اعصاب دارن خودشون .خدا نکنه تو خونه ی ما یه چیزی خراب بشه یا بشکنه .انقدر زر میزنه که حاضرم برم یکی جفتش بخرم فققققط خفه شه