2733
2734
عنوان

🔹یک حکمتی توشه🔹

86 بازدید | 11 پست

🌹وَاصْبِرْ لِحُكْمِ رَبِّكَ فَإِنَّكَ بِأَعْيُنِنَا 

در برابر دستور پروردگارت شكيبايى پيشه كن كه تو خود در حمايت مايى🌹

یه وقتایی خدا ازت میخواد صبر داشته باشی
نه به این دلیل که بخواد تورو تنبیه کنه
بلکه به این خاطر میخواد که از تو توی مرحله های بعدی محافظت کنه
به مراحلی که باید طی بشن ایمان داشته باش
یه حکمتی توش هست....

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

چقد این دعا قشنگه♥️

یا رب! لاتجعلنی ثقیلا علی قلب أحد، و ابعدنی عن کل من یتمنی بعدی و لو کان عزیزا علی قلبی ..

الهی!

مرا در قلب کسی سنگین قرار نده

و از هرکس که آرزوی دور بودنم را دارد دورم بگردان! حتی اگر آن شخص در قلبم

بسیار عزیز باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

❤ چه قد قشنگ بود

وعده خداونده🙏

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2731
چقد این دعا قشنگه♥️ یا رب! لاتجعلنی ثقیلا علی قلب أحد، و ابعدنی عن کل من یتمنی بعدی و لو کان عزی ...

الهی آمین🙏🌹

خیلی دلم گرفته بود با این جمله آروم شدم خدارو ممنونم که نشونه بهم داد با پیام شما  الهی خیر بب ...

خواهش میکنم عزیز دلم. یک خواهشی ازت دارم اونم اینه مطلبی که نوشتم را بهش یقین داشته باش چون حقیقتش برای خودم بارها پیش اومده و بعدش حکمت ماجرا را فهمیدم و اونجا بوده که فهمیدم خدا چقدر ما بنده هاش را دوست داره❣️

خواهش میکنم عزیز دلم. یک خواهشی ازت دارم اونم اینه مطلبی که نوشتم را بهش یقین داشته باش چون حقیقتش ب ...

عزیزی ..حتما...واقعیت ۵ساله بچه دار نمیشم امروز خبر بارداری اقوام رو شنیدم دلم گرفته بود 

همش فکر میکردم من تنبل هستم وعرضه ندارم و چون تلاش نمیکنم باردار نمیشم 

یهو پیام شما رو دیدم

2740
عزیزی ..حتما...واقعیت ۵ساله بچه دار نمیشم امروز خبر بارداری اقوام رو شنیدم دلم گرفته بود  همش ...

تلاشت را بکن از امروز با خدا معامله کن شبانه روز بخوانش و با زبان هر دعایی که به دلت هست مدام بخوانش ولی در عوض بخواد برات معجزه کنه مطمین باش سال بعد بچه در آغوشی

اصلا برا بچه نمدونم چرا نمیتونم تلاشمو بکنم انگار فقط منتظر معجزه هستم

معجزه زمانی رخ میده که نهایت تلاشتو بکنی