2737
2739
عنوان

مامانا بچم تب بالای ۳۸ داره

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 40 پست

شربت تب بر بهش بده سریع میارع پایین 

هر۴ساعت 

پاشویه کن بچه رو

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

چند روز یش دکتر بودم. یکی گفت استامینوفن و ایبوپروفن ندیدن. آنزیم کبد میره بالا دیگه هیچی بهش اثر نمیکنه. مجبور میشی بستریش کنی. فقط تا حد امکان با پاشویه باید پایین بیاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست ای گلم دارا دندان در میاره، برا اون تب داره خیلی بی قراره روزا از بغل پایین نمیاد...الان یکم پاشویه کژدم اومد زیر ۳۸....شیاف استا چند باید باشه بزنم؟؟

شربت پروفن چی میشه بدم؟؟چقدر بدم؟ 

تب دندان هست.امروز دیدم دو تا نیم کرسی زده بیرون..الهی بمیرم براش

الهی مبارکه دندوناش ولی خب شدید شد ببر یه آمپولی چیز بزنن 

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍
2728
دیکلوفناک برای بچه فوق العاده خطرناکه لطفا اینو نگین من یه مدت داروخانه کار کردم

نه خطرش از خدای نکرده تشنج کمتره

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من    دل من داند و من دانم و داند دل من
دوست ای گلم دارا دندان در میاره، برا اون تب داره خیلی بی قراره روزا از بغل پایین نمیاد...الان یکم پا ...

استامینوفن ۱۲۵

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...
نه خطرش از خدای نکرده تشنج کمتره

با استامینوفن ۱۲۵هم پایین میاد

من تحت هیچ شرایطی دیکلوفناک رو به کسیپیشنهاد نمیدم

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...
2738
چند روز یش دکتر بودم. یکی گفت استامینوفن و ایبوپروفن ندیدن. آنزیم کبد میره بالا دیگه هیچی بهش اثر نم ...

مگه‌میشه عزیزم؟ تب شدید اصلا با پاشویه پایین نماد حتما باید تب بر استفاده بشه

مگه‌میشه عزیزم؟ تب شدید اصلا با پاشویه پایین نماد حتما باید تب بر استفاده بشه

گفتم تا حد امکان. چون خیلیا زیاد استفاده میکنن. اول باید پاشویه کرد اگه جواب نداد استامینوفن

2706