2733
2734
عنوان

لاغری سریع

104 بازدید | 9 پست

سلام خانوما من مشکل اضافه وزن دارم متاسفانه یعنی قبل بارداریم ۷۰کیلو بودم بعد بارداریم به شددددت وزنم بالارفت.

الانم هرکاری میکنم نمیتونم وزن کم کنم امکان باشگاه رفتن و اینارم ندارم

میخواستم بدونم قرص یا پودری میشناسین که خیلی سریع بتونه وزنمو بیاره پایین چون کمرمم دیسک داره به خاطر همین باید سریع وزن کم کنم.لطفا اگه میتونید بهم قرص یا پودر قوی پیشنهاد بدین ممنون

معمولا این قرص و پودرها مواد مضر و اعتیادآور قاطی دارن

به جای این راه‌های پر ریسک برو یه دکتر تغذیه رژیم بگیر

ورزش هم نکردی اشکالی نداره بیشتر از ۷۰ درصد کاهش وزن از طریق رژیم اتفاق میوفته

حالا ورزش هم کنی چه بهتر

اگه از لحاظ پزشکی هم باید ضروری زود وزنت بیاد پایین بازم پزشک بهتر میدونه راه حل بهترش چیه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می‌دونم که خسته شدی و دنبال راه حل فوری هستی ولی با

نداشتن استرس

خواب کافی شبانه

وعده‌ها و میان وعده‌های غذایی منظم و سالم

پیاده‌روی روزانه

اینطوری سالم وزن کم می‌کنی عزیزم، اون چیزی که شما دنبالش هستی مضره❤️

2731
می‌دونم که خسته شدی و دنبال راه حل فوری هستی ولی با نداشتن استرس خواب کافی شبانه وعده‌ها و میان و ...

میدونم مضره ولی مجبورم چون همسرم نمیزاره زیاد ازخونه خارج بشم برای همین پیاد روی برام ممکن نیست توی خونم نمیتونم پیاده روی کنم متاسفانه

معمولا این قرص و پودرها مواد مضر و اعتیادآور قاطی دارن به جای این راه‌های پر ریسک برو یه دکتر تغذیه ...

رژیمم گرفتم ازدکتر ولی استپ وزنی پیدا کردم انگار هیچی به هیچی یه گرمم کم نکردم

رژیمم گرفتم ازدکتر ولی استپ وزنی پیدا کردم انگار هیچی به هیچی یه گرمم کم نکردم

رژیم شوک برای استپ وزنی خوبه شاید جواب داد

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2740
توی رژیمی که دکتر داده بود فقط فشارم تندوتند میوفتاد و صورتم یکم لاغر شد و الا بدنم اصلا تکون نخورد

نمیدونم شاید رژیمش درست و حسابی نبوده