2752
2734

من امسال دوازدهمم رشته تجربی

دوماه پیش رفتم تو ۱۸ سال رفتم معافیت تحصیلی گرفتم یه برگه بهم دادن که داخلش نوشته تا مهر ۱۴۰۳ معافم

بعد من میخواستم بدونم اگه کنکور ۱۴۰۳ رشته ای که میخوام قبول نشم چجوری باید معافیت بگیرم برای اینکه یه سال پشت کنکور بمونم

از چند نفر پرسیدم بهم گفتن باید دانشگاه پیام نور یا دانشگاه آزاد ثبت نام کنم بعدش واسه کنکور بخونم

شما میگید باید چیکار کنم؟

بعد من از یازدهم درس افتاده دارم که امتحان ندادم

باید اونارو شهریور سال دیگه بدم

میتونی یه پشت کنکور بمونی لازم به انتخاب رشته نیس 

اگه بیشتر از یکسال بخوای پشت بمونی باید بری یه رشته الکی ثبت نام کنی 

ما هم همه دختریم خیلی نمیدونیم باید از دوستای خودت بپرسی ولی فکر کنم یکم قبل از اینکه تاریخش برسه باید بری تمدید کنی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

قبلا که معافیت تحصیلی شون دو ساله بود 

ینی سالی که دیپلم می‌گرفتی تا خرداد دو سال بعدش معاف بودی و میتونستی یه سال پشت بمونی

الان نیس ینی ؟!

اره باید پیام نور ثبت نام کنی معافیت بگیری 

کاربر آقا هستم ..
قبلا که معافیت تحصیلی شون دو ساله بود  ینی سالی که دیپلم می‌گرفتی تا خرداد دو سال بعدش معاف ب ...

آها یعنی من دیپلم بگیرم تا یه سال بعدش میتونم؟ آخه من یه برگه گرفتم توش نوشته تا مهر ۱۴۰۳ معافم اونو میشه تمدید کرد یا باید پیام نور ثبت نام کنم؟

یعد شما میدونید کی زمان ثبت نامش آغاز میشه و چه رشته ای ثبت نام کنم؟

یعد من از یازدهم درس افتاده دارم باید اونارو شهریور قبول شم تا بتونم پیام نور ثبت نام کنم؟

آها یعنی من دیپلم بگیرم تا یه سال بعدش میتونم؟ آخه من یه برگه گرفتم توش نوشته تا مهر ۱۴۰۳ معافم اونو ...

فعلا لازم نیس پیام نور ثبت نام کنی که

تابستون میری پلیس +10 همون برگه معافیتت رو یه سال دیگه برات تمدید میکنن 

آخه امتحان نهایی هم هست خیلی سخته

یکسال پشت موندن از همه چی سخت تره بخدا 

اصلا بهش فکر نکن چون باعث میشه خیالت راحت شه ،که اگه نشد سال دیگه ام هست و شل میکنی 

همه تلاشتو بکن ایشالله که همین امسال بهترین نتیجه رو بگیری❤️