2737
2734

من کم میشناسم و بعضی اشعارش که درباره خدا و خودشناسی بودن خوندم خیلی دوست داشتم 🚶‍♀️🖇

🚶🏾‍♀ 𝙫𝙚𝙜𝙖𝙣و حامی حقوق حیوانات و محیط زیست🤝🏿💚🌱🐑 دختر فرشته نیست، قدیسه نیست، مایه ننگ نیست، ناموس نیست، زیبایی هم به کسی بدهکار نیست، وظیفه راضی نگه داشتن کسیو هم به دوش نمیکشه،  اون یه انسانه با همه صفتای خوب و بدی که داره، اگه غیر اینو قبول داری پس مشکل داری با خودت حلش کن  -محمدرضا برخورداری- 🦕🚶如果有一天我成为这个世界的画家,我会毫不悲伤地杀死这个世界

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کتابی نخوندم چون کتابای درسی وقتی نمیذارن، فیلماییم که ازش ساختن دوست ندارم که ببینم.

به شعرم زیاد علاقه ندارم که دقیق نشسته باشم شعراشو خونده باشم. چند بیت خوندم اما یادم نمونده.

یه مدت بیوگرافیشو از سایتای مختلف خوندم و دوسش دارم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731

فقط در حد خوندن ملت عشق(ک خیلی قابل استناد نیست)

منتظرم فیلم مست عشق اکران شه

مولانا رو خیلی دوست دارم،شعراش یه لول دیگن

بعضی وقتا فک میکنم محسن چاووشی ورژن دوم مولاناست تو دوره خودمون  

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

مثنوی را دوست دارم. یک کتاب هم در حال خوندن هستم به نام "با پیر بلخ" که در واقع خودشناسی و خودآگاهی با استفاده از داستان های مثنوی هست. کتاب خوبیه. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
فقط در حد خوندن ملت عشق(ک خیلی قابل استناد نیست) منتظرم فیلم مست عشق اکران شه مولانا رو خیلی دوست ...

فیلم جلال الذین محمد بلخی مولانا که ترکیه ساخته داخل سایت های آپارات هست 

2738