2733
2734
عنوان

وقتی پنج تا دختر داری و خونه رو مرتب میکنی+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14497 بازدید | 190 پست
نه تبلیغ نیست خوبه یاد بگیریم بقیه رو به راحتی قضاوت نکنیم  شما اگه خوشت نیومد میتونی نیایی ت ...

یه طوری میگی 30 انگار 300 عه والا با عقل منطق من این مبلغ واسه دو نفر ادمم یه زندگی خیلی معمولی میسازه چه برسه 9 تا !

بعدش هم باید تعداد بچه معلومه واکنش دریافت میکنی تحمل نداری نگو 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه طوری میگی 30 انگار 300 عه والا با عقل منطق من این مبلغ واسه دو نفر ادمم یه زندگی خیلی معمولی میسا ...

اگه بخوای هر طوری میتونی زندگی کنی

تو این سایت خیلی جالبه کسایی هستن که با ۳۰۰ تومن هم نمیتونن زندگی کنن ولی خدا رو شکر برای ما کافیه همون در آمد همسرم

تحملم اتفاقا خیلی بالاست ولی با منطق نه تمسخر

و خدایی که بشدت کافیست......
نه تبلیغ نیست خوبه یاد بگیریم بقیه رو به راحتی قضاوت نکنیم  شما اگه خوشت نیومد میتونی نیایی ت ...

ولی گفتین بچه ششمتون ۳ساله هست اما دقیقا دوسال و دوماه قبل عکس نوزاد تازه متولدتون رو گذاشتین مگه میشه کادری سن بچه ش رو ندونه؟!

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
2731
ولی گفتین بچه ششمتون ۳ساله هست اما دقیقا دوسال و دوماه قبل عکس نوزاد تازه متولدتون رو گذاشتین مگه می ...

عزیزم

تاریخ تولد دقیقشو بگم

حوصله تایپ ۲ و نیم

۱۰ سال یک ماه و... نداشتم

اونم زدم ۳ خورد

چه امضای زیبایی عزیزم،ان شاا...که شفاعتشان شامل حالمان شود وشرمنده خون پاکشان نباشیم .وان شاا...دعای ...

ممنون از دعای خیرتون❤️❤️❤️

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
ولی گفتین بچه ششمتون ۳ساله هست اما دقیقا دوسال و دوماه قبل عکس نوزاد تازه متولدتون رو گذاشتین مگه می ...

تاریخا رو دیدین پاک کنم

تا چیو زندگی بدونید چیو زنده موندن (((خط فقر در تیر ۱۴۰۲ برابر ۳۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان))) برای خ ...

همین آمار ها مردم رو  دیونه کرده

آمار ازدواج به کجا رسیده

فرزند آوری

نسل پیرمون رو به افزایش

...

الان شما چند تا جوون اطرافتون هست که سن ازدواجش باشه و این درآمد رو داشته باشه

یکم واقع بین باشیم.

ما مسکن از خودمونه

مستاجر هم داریم

در ماه ۳ تومن پول برنج

۳ تومن روغن و رب

گوشت بچه ها کمتر میخورن ۳ تا ۴

میوه رو هفته ای از تره بار جعبه ای میاره همسرم حدودا یک تا یک ونیم

کلی هم هزینه مدرسه داریم

لباسم و سایر پوشیدنی ها رو هم که شش ماه تا یک سال می‌خریم

...

ببین برا ما کافیه

پسرم کلاس..

دختر بزرگم بهترین دبیرستان میره

یعنی طوری نیست بگم بی تفاوت هستیم به درسشون..

حرف زیاده و نمیشه همه رو گفت

الانم فندقم شیر میخواد

استارتر میگید همسرتون فارس هستن 

فارس شما منظورتون کجایی میشه؟؟

گفتی سیستانی هستی باور کردم که ۷ تا بچه داشته باشی چون سیستانی ها خیلی بچه میارن

همسایمون اونجاییع

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا
استارتر میگید همسرتون فارس هستن  فارس شما منظورتون کجایی میشه؟؟ گفتی سیستانی هستی باور کردم ک ...

یعنی فارسی زبان هستن ترک و لر و کرد... نیستن

مشهد

متولد مشهدم

همسرم مشهد

ازدواج کردیم اومدیم قم و ماندگار شدیم

استارتر میگید همسرتون فارس هستن  فارس شما منظورتون کجایی میشه؟؟ گفتی سیستانی هستی باور کردم ک ...

نزدیک پنجاه ساله که پدر و مادرم ازدواج کردن و ساکن مشهد شدن

ولی پدر بزرگ و مادربزرگم ساکن تهران هستن

از بلوچ بودن فقط رنگش به ما رسیده

یعنی فارسی زبان هستن ترک و لر و کرد... نیستن مشهد متولد مشهدم همسرم مشهد ازدواج کردیم اومدیم قم ...

اهان پس مشهدی هستن 

من فک کردم از فارس گفتن منظورتون تهرانی هست

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا