2733
2734
عنوان

وقتی پنج تا دختر داری و خونه رو مرتب میکنی+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14491 بازدید | 190 پست
بخدا ماهم.

چی بگم والا🤦‍♀️

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
یعنی فارسی زبان هستن ترک و لر و کرد... نیستن مشهد متولد مشهدم همسرم مشهد ازدواج کردیم اومدیم قم ...

همسرتون روحانی هستن ؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره پسر بزرگم ۲۰ سالشه

ماشاءالله..اسی خوشبحالت کاش منم خدا بهم سه چهارتا بده...یه دختر دارم برا دومی اقدام کردم چهار ماهه ولی نمیشه...کاش منم خونم پر بشه از بچه هام .... عزیزم اسپند دود کن .... 

ماشاءالله..اسی خوشبحالت کاش منم خدا بهم سه چهارتا بده...یه دختر دارم برا دومی اقدام کردم چهار ماهه و ...

عزیز دلم

ان شاءالله که میشه همونی که میخوایی

چهار ماه هنوز زوده 

باردار میشی گلم 

و خدایی که بشدت کافیست......
خدا حفظتون کنه فردای جامعه متعلق به خانوادهای خوبی مثل شماست نه اونایی که خودشونو لایق ادامه نسل نمی ...

دقیقا ..یاد اون تاپیک دیگه افتادم یکی می‌گفت استادش بهشون گفته اینایی که زیاد بچه میارن دارن نسل کارگرای آینده ی کشور رو تامین میکنن پس کاری بهشون نداشته باشید..میخواستم جوابشو بدم که تاپیک ترکید..خواستم بگم اتفاقا ماها که با تکیه ب خدا و روزی رسون بودن خدا بچه میاریم خیللللی خوشحالیم که قرار نیس نسل آدمای بی ایمانی که همه چیزو تو مادیات میبینن ادامه پیدا کنه و خودشون دارن نسل خودشون رو تموم میکنن ب حول و قوه ی شیطان!!!

2738
عزیز دلم ان شاءالله که میشه همونی که میخوایی چهار ماه هنوز زوده  باردار میشی گلم

ولی یه جا گفتید همسرتون افغانی هستند و پدر پدریزرگتون هم اونجا بودند

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.