2733
2734

من همیشه کرم پودر استفاده می‌کردم الان چند وقته تصمیم گرفتم بی بی کرم استفاده کنم میخوام کاور خوبی داشته باشه و سنگین نباشه، من صورتم جوش نداره ولی جای جوشهای بلوغ رو صورتم هست، لک ندارم ولی جوش سر سیاه رو بینی م هست و منافذ پوستم بازه،پوستم خشکه، چه مارکی استفاده کنم و قیمت اگه میدونید بگید ممنونم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
فارماسی بهترینه

ایرانیه؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه من کاسمکولوژی فوق العاده ست قیمتشم خوب بود

اصلا هم سنگین نیست و قشنگ کاور میکنه

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
2728
واسه من کاسمکولوژی فوق العاده ست قیمتشم خوب بود اصلا هم سنگین نیست و قشنگ کاور میکنه

چه اسم سختی 😁😁شما چند گرفتی، برا پوست خشک خوبه؟ 

چه اسم سختی 😁😁شما چند گرفتی، برا پوست خشک خوبه؟ 

آره سخته😂برند فرانسویه

صد و نود البته چند ماه پیش خریدم

آره برین داروخونه خوب راهنمایی میکنن که واسه چه پوستی میخواید و این حرفا

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
آره سخته😂برند فرانسویه صد و نود البته چند ماه پیش خریدم آره برین داروخونه خوب راهنمایی میکنن که و ...

چقد قیمتش خوبه،باشه ممنون عزیزم

2740
لوسل, فارماسی، پرودرما ایرانیه اما فوق العادس من سه دورس استفاده میکنم ب شدت راضیم ازش

شما پوستتون مثل پوست منه؟ بنظرتون منافذ باز پوست رو میبنده؟ 

نه بی بی کرم قابض منافذ نیست. سرم سالیسیلیک اسید بگیر یا کرم قابض منافذ درمالوگ

باشه ممنون