2733
2734

دختر مو طلایی خوشکل دنبال اسم فیلمم اولشو دیدم اسمشو نفهمیدم الان زیرو رو میکنم نیست که نیست

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

لایک کن فهمیدی 🙄🤣

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه عکس از دختره بذار ببینیم میشناسیمش یا نت

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
بیشتر توضیحح بده ژانرش چطور بود بقیش بگو

باور میکنی اصلا نفهمیدم زدم ببینم پسرم اومد گیر داد باید لپتابو یدی کارتون ببینم منم اومدم بیرون رو مبل دراز کشیده بود مدل مرده شده بود مثلا عکاس مرد هم یجور سادیسمی مانند نگاش میکرد رفت رنگایه رو گردنشو پاک کنه تو دستشویی یه دختره اونجا بود گفت تازه اومدی به این شهر و اینا...گفت از کجا فهمیدی گفت اون نگاه بهت زده رو میشناسمو نمیدونم اینام دنبال همیننو...منظورش کسایی که براشون مدل شده بود رو میگفت گفت خیلی پوست زیبایی داری هی سوال جوابش میکرد مشکوک بودن فقط تا اینجاش دیدم همون اولشو

2738
ببین تو سرچ لب تاپ میاد کنترل+h بزن پیداش میکنی

بازیگرشو پیدا کردم ولی فیلمی که من میگم بازی نکرده اصلا نیست ال فانینگ

اسم همین دختره رو سرچ کن، فیلمایی که بازی کرده میاد بالا ببین کدومه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋