2733
2734

از ۸ دی  ک ثبت نام کردم چرا این لعنتی جوابش نمیاد خسته شدم از انتظار کی میاد پس ؟اونایی ک پارسال ثبت نام شدین چقدر طول کشید ک جوابش اومد؟ 

عههه من فکرمیکردم اومده من خبردار نشدم

تازه هزینه هم کردیم والا

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
عههه من فکرمیکردم اومده من خبردار نشدم تازه هزینه هم کردیم والا

نه هر روز سایتشو چک میکنم جوابش نیومده اخه تموم کنن این استرسو منم فک میکنم  شاید من قبول نشدم و جوابش برای بقیه اومده اخه گفتن نتیجش پیامک  میشه براتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه هر روز سایتشو چک میکنم جوابش نیومده اخه تموم کنن این استرسو منم فک میکنم  شاید من قبول نشدم ...

هیچ خبری نیس هیچی

من فکرکردم امسال دیگه باسوابق جذب ندارن😂😂

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
معدلت چند بود و برای کدوم دانشگاه و رشته ثبت نام کردی به نظرت من با معدل کتبی ۱۵ پیام نور قبول میشم؟

من سال پیش با معدل کتبی ۱۰ ،علوم سیاسی پیام نور قبول شدم :)) خیلیم علاقه داشتم بهش ولی نشد برم 

توام‌نگران نباش

هیچ خبری نیس هیچی من فکرکردم امسال دیگه باسوابق جذب ندارن😂😂

جواب انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی  ۱۱ این ماه اومد من فکر میکردم دیگ نهایتا تا امروز جواب میاد حالا شایدم بیاد تا قبل ۱۵ 

من سال پیش با معدل کتبی ۱۰ ،علوم سیاسی پیام نور قبول شدم :)) خیلیم علاقه داشتم بهش ولی نشد برم  ...

من خنگ با این معدل داغون رفتم رشته ایو انتخاب کردم ک فقط ازش ده نفر میخان دوسه تای دیگ هم زدم اونا هم محدود میخاستن حالا انشاالله ک قبول میشیم دوتامون 

من خنگ با این معدل داغون رفتم رشته ایو انتخاب کردم ک فقط ازش ده نفر میخان دوسه تای دیگ هم زدم اونا ه ...

دختر خوب تمام رشته ها رو میزدی یه ترم میخوندی بعد تغییر رشته میدادی به اونی رشته ای که دوست داری 

من خنگ با این معدل داغون رفتم رشته ایو انتخاب کردم ک فقط ازش ده نفر میخان دوسه تای دیگ هم زدم اونا ه ...

من دیگ پیام نور نرفتم بخاطر هزینش 

موندم سراسری ببینم چی قبول میشم شهرمون 

البته من خودم دانشجوام:/

کاش همه رشته هارو میزدی 

تغییر رشته راحته؟من علوم تربیتی میخاستم ک تو دفترچه نبود یه چیز دیگه انتخاب کردم 

اره یه ترم میخونی ۱۲ واحد باید با معدل بالای دوازده پاس کنی بعدم تو سایت هر رشته ای دوست داشتی میزنی قبولت میکنن از ترم بعد اونو ادامه میدی 

دختر خوب تمام رشته ها رو میزدی یه ترم میخوندی بعد تغییر رشته میدادی به اونی رشته ای که دوست داری&nbs ...

نمیدونستم ک میشه این کارو کرد روانشناسی .مشاوره .ادبیات . و تربیت پیش دبستانیا رو زدم کاش کسی بهم میگفت