2752
2734
واقعا؟منم انداخت تو شک به دوستم ک با منه گفت احتمال ۸۰ درصد دختر ولی منو گفت بیشتر ب دختر میخوره ولی ...

میگفتی یعنی چی بیشتر به دختر میخوره ولی احتمالا پسره 😐😂

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2731
عزیزم اگه بچه اولتون خیلیم خوبه دختر باشه باهاش دوست میشی برا من اولیم دختره  واقعا عشق داره ...

برام هیچ فرقی نداره ولی دوست داشتم بدونم چی هست ک براش خرید کنم ذوقشو دارم

بخدا باید میزدم تو سرش یا بگو دختر یا پسر 🤣 ب دوستم گفته احتمال ۸۰ درصد دختر به من اینو گفت

🤣 انشاءالله هر چی خودت میخوای باشه و تنش سالم باشه 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!