2733
2734
تو ان تی بهم گفت احتمال زیاد دختره ولی تو آمینوسنتز معلوم شد پسره هنوز آنومالی نرفتم

واقعا؟منم انداخت تو شک به دوستم ک با منه گفت احتمال ۸۰ درصد دختر ولی منو گفت بیشتر ب دختر میخوره ولی احتمال پسر هست .عکس سونو نداری گلم برام بفرستی از سونوی انتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی جان میشه من هم عکس سونو رو بذارم؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
اره سراشون گرده😃 انشالله سلامت باشن جنسیت مهم نیست 

اره ایشالله توکل ب خدا من دوق دارم ک براش لباس بخرم ولی معلوم نیس فعلا

به شماام تو انتی گفت دختر؟

تو چ ازمایشی فهمیدین پسره؟

اره ایشالله توکل ب خدا من دوق دارم ک براش لباس بخرم ولی معلوم نیس فعلا به شماام تو انتی گفت دختر؟ ...

اره تو ان تی گفت احتمال زیاد دختره ولی امینوسنتز معلوم شده پسره🤗

جنسیت نی نی من رو هم بگین لطفا

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
2706