2752
2734
عنوان

با ۱۰ ملیون چه طلایی میشه خرید

127 بازدید | 12 پست

۱۰ تومن پول دارم و یه النگو اینه ای شکسته حدود دو نیم گرم ک میخوام بفروشمش چی میشه خرید بغیر از انگشتر ؟؟ کسایی ک تازه طلا خریدن لطفا عکس بزارن🙏

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

والا من یه گردن‌بند پرسیدم شد شونزده تومن ولی خیلی ظریف بود 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

گوشواره طرح ملیسا بزن گوگل عکسشو ببین من داشتم قبلا خیلی قشنگ بود رفتم پرسیدم گفت ۱۰تومن

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا طلا با این گرونی و قیمت فضایی...

نمیدونم 

احتمالا دست دو بتونی بگیری

یا یه انگشتر یا یه گوشواره ظریف 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
والا من یه گردن‌بند پرسیدم شد شونزده تومن ولی خیلی ظریف بود 

وای چقدر گرون 😑 تازه ظریفم بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

چالش  نی نی🥰

شرکت کننده شماره304

جایزه 300تمن لباس یا وجه نقد

✍لطفا این عکس را در لینک زیر لایک کن👇

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

✍عکس نی نی های خودتون رو بفرستید

✍ادمـــــــــیـــــــــن👇

@toran_gz

و پایان رای گیری12اسفند

امشب گوشواره مستعمل گرفتیم 12800 کوچیک تر میشه گرف زنجیر انگشتر پلاک من خودم رو 2200 ی زنجیر نا ...

میشه عکسشو بدید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینو چند روز پیش خریدم 13...اسمش دستبند اپل

قشنگه مبارک باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40