2737
2739
عنوان

برای عید چه تاریخی و چندروز قبل

222 بازدید | 25 پست

موهاتو رنگ می‌زنی 

من جمعه 25 اسفند رنگ بزنم تا چهارشنبه که عیده ریشه موهام در میاد موهام دو رنگ میشن؟ 

لیموترش با نمک هستم 🍋🧂😋(درخواست دوستی قبول نمیکنم) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پنج شنبه عروسی میرم باید رنگ کنم زودتر

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2738

دوسال پیش قهویی تیره کردم هنوز رنگشون وسط موهام هس میخپام اونارو سیا کنم از همونجایی ک قهویی دیگه فرقی نداره

مهم1.شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشت😂✌🏻اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم 🤣😐
خو دو رنگ نمیشن؟ 

برام مهم نیست

من فقط برای همسرم رنگ میکنم

ماه رمضان

ومحرم وصفر

ودهه فاطمیه هم رنگ نمیکنم

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

با منی؟🙂

اینجا حرف زشت نمی‌زنم با کسی لاس نمی‌زنم عزیزم

حرفم حق بود دیگه خیلیاشون تو چشم هم نگاه میکنند می‌خندند بعد خبر میاد دوست شدند و تا کجاها که پیش نمیره

اینو که قبول دارید ؟حالا چرا خودتونو زدید به کوچه علی چپ

نکنه بازیگری اسی؟!!!

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
با منی؟🙂 اینجا حرف زشت نمی‌زنم با کسی لاس نمی‌زنم عزیزم حرفم حق بود دیگه خیلیاش ...

باوووش حاجی باوش خخخخخخ برو تا هردومون به فنا ندادی خخخخخخخخخخ

لیموترش با نمک هستم 🍋🧂😋(درخواست دوستی قبول نمیکنم) 
باوووش حاجی باوش خخخخخخ برو تا هردومون به فنا ندادی خخخخخخخخخخ

الان داری تمسخر می‌کنی ؟

حرفم حقه دیگه ، مگه من ریس سازمان صدا و سیمام که نگرانی حرفمو تایید کنی عزیزم 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
2706