2752
2734
عنوان

با مرد بچه ننه باید چیکا کرد؟

277 بازدید | 21 پست

همسرم مدام میگه حق دارم و خودش هم از رفتار خانوادش ناراضیه در نهایت بازم انتخابش خانوادشه وابسته به اونا و خواسته هاشونه انگار خود کوچک بینی داره در مقابلشون همش میخواد خودشو اثبات کنه انگار از بچگی عقده توجه داشته چون هیچ وقت الویت خانوادش نبوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا رب آن دلبر شیرین که سپردی به منش 

میسپارم به ننش بابت اخلاق بدش (سانسور)

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2731

اینظوری راجب همسرتون حرف زدن درست نیست،،متاسفانه این رفتار ها ریشه در کودکی فرد داره که مادر و یا اعضای خانواده همسرتون رو وابسطه کردن و این یه عادت نصب شده روی همسرتون هست،،و این نکته رو هم در نظر بگیرید تا خود ادمها نخوان تغییر نمب‌کنن هرچند شما زور بزنی و تلاش بکنی پس یا کنار بیاید با این موضوع و یا متقاعدش بکنید ک خود ایشون هم بخوان

شما تاییدش کن  بهش توجه کن سعی کن بهش ابهت بدی  کمبود هاش رو جبران کنی خوب میشه دیگه دن ...

موافقم چون شوهرمنم اینطوری یبار خودش بهم گفت کمبودتوجه ومحبت دارم

متاهل👩‍❤️‍👨
شما تاییدش کن  بهش توجه کن سعی کن بهش ابهت بدی  کمبود هاش رو جبران کنی خوب میشه دیگه دن ...

یه ساله همه اینکارو کردم بازم چشمش به دهن مادرشه به من میگه قناعت کنیم نون و تره ولی مامانش یه کلام بگه برنج نداریم نه یکی ده تا ده تا میخره میبره

2706