2737
2734

از دیروز شروع کردم مکمل پریوتین نوتراکس برای موهام و ناخونام میخورم

توی اینترنت چند جا دیدم نوشته بودن روزی دوتا

ولی میترسم زیادی بشه روزانه دو تا مکمل

رفتم از داروخونه هم خریدم یادم رفت بپرسم مقدار مصرفش چقدره چیکار کنم به نظرتون؟؟

یک روز در میان بخور هر دو رو با هم نخور 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

همون روزی یدونه مکمل کافیه

معده که نباید به فشار بیفته

✨🌹🍃"خدایا شکرت😍                                   تاریخ این امضا ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ معجزه ای که منتظر بودیم با دعاهای شما دوستان و کاربرای عزیز نی نی سایت اتفاق افتاده❤ از همه ی عزیزانی که تاپیکم یا امضام رو تاپیکهای مختلفی که پست گذاشتم دیدن و دعا کردن ممنونم❤ به امیدِ حاجت روایی همه🌷 (لطفا برای شفای کامل یک دختربچه دوساله که رفته کما صلوات میفرستین..ممنونم🙇‍♀️😢تاریخ این امضا ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ به امید درج خبر سلامتی ش)"🍃🌹✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم 

نی‌نی‌سایت نگو بگو پاتوق خانمای سبزی پاکن محل 

تاپیکایی که آدم مشکل داره نمیان 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2731
نه هر دو رو با هم نمیخورم ب هیج وجه یه روز در میون؟؟ مگه نباید هر روز مصرف بشه؟؟

یک روز از این یک روز از اون 

مشکل خاصی که نداری حتی من که ریزش مو دارم روزی ی مکمل میخورم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2740
مرررسی گلللل😃❤️

خدا نکشتت ادوارد دست قیچی رو کردی ممد دست قیچی😅

✨🌹🍃"خدایا شکرت😍                                   تاریخ این امضا ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ معجزه ای که منتظر بودیم با دعاهای شما دوستان و کاربرای عزیز نی نی سایت اتفاق افتاده❤ از همه ی عزیزانی که تاپیکم یا امضام رو تاپیکهای مختلفی که پست گذاشتم دیدن و دعا کردن ممنونم❤ به امیدِ حاجت روایی همه🌷 (لطفا برای شفای کامل یک دختربچه دوساله که رفته کما صلوات میفرستین..ممنونم🙇‍♀️😢تاریخ این امضا ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ به امید درج خبر سلامتی ش)"🍃🌹✨
یک روز از این یک روز از اون  مشکل خاصی که نداری حتی من که ریزش مو دارم روزی ی مکمل میخورم  ...

پریوتین نوتراکس میخورم فقط 

یه نوع قرصه

یعنی همون روزی یدونه کافیه؟؟

شما چه مکملی میخورید؟ اثربخش بوده براتون؟

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من الان اومدم ولی تجربه ندارم🥺

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻