2733
2739

سلام دوستان ،دخترم میگه من. گوشت و مرغ نمیخورم،حیونا گناه دارن ما میخوریمشون،میگه من نون پنیر میخورم چیزایی که گوشت و مرغ نذاشته باشن،یخدا همش هم مریض میشه خیلی بدغذاس،من چیکار کنم آخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من هم از پنج سالگی تصمیم گرفتم گوشت نخورم .. و نخوردم . 

قدبلند هستم و بدن قوی و رو فرمی دارم .. انرژی خوب  .. و اغلب پس از دیدن نتایج آزمایش پزشکان در موردنوع خورد و خوراک من کنجکاو میشن . اینهارو گفتم که بدونی سلامتی فرزند شما به گوشت وابسته نیست و نخواهد بود . 

من به دخترم گفتم که حیوانات رو وقتی میخوریم توی بدن ما دوباره قوی میشن .. پی پی میکنیم ..‌ پیپی کود میشه .. کود رو گیاه میخوره .. گیاه رو گاو و گوسفند و مرغ .. بعد دوباره .. 

دختر ۶/۵ ساله ی من یه گوشتخوار واقعیست🤦🤧

من هم از پنج سالگی تصمیم گرفتم گوشت نخورم .. و نخوردم .  قدبلند هستم و بدن قوی و رو فرمی دارم ...

چرا به گوشت نیست عزیزم!!!

استحکام استخوان ها و دندان ها و رشد بدن به گوشت و مرغ و ماهی هست !!!!

چون پروتیین دارن 

مخصوصا اگه دختر باشی و قرارع سال ها بعدمادر بشی و باردار بشی !

یه پدرمادر گیاه خوار تو خارج رو دستگیر کردن که به بچه هاشون گوست نمیداذن ،،

یه بچه که نوزاد بوده فوت کرده 

بقیه بچه ها هم همه زردی و دندان خراب و کمبود و ویتامین و رنگ زرد و ضعیف  بودن 

2738

فقط اونا ک حتی حاضر نیستن ب این فک کنن ک شاید دخترش گیاهخوار باشه 

بدتر اونان ک میگن ضروری و لازمه برای بدن 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
من هم از پنج سالگی تصمیم گرفتم گوشت نخورم .. و نخوردم .  قدبلند هستم و بدن قوی و رو فرمی دارم ...

هر چی میگم قبول نمیکنه،قبلا گوشت کبابی مرغ و میخورد،الان میگه اونم نمیخورم،یعنی انقدر حرص خوردم که حد نداره،شما خیلی خوب به دخترتون توضیح دادید ولی دختر من کلا گوشت و مرغ میگه نمیخورم من گیاه خوارم

گوشت چرخ کرده رو بریز بکو سویا هست جلو چشمش چند بار سویا سرخ کن ولی بهش گوشت بده...و تو خورشت قورمه و اینا هم هم گوشت هم قارچ بریز بعد بگو‌ تو چون گوشت نمیخوری قارچ ریختم ی جوری نکن ک لج کنه بزار فک کنه ب تصمیمش احترام گذاشتی و بهش گوشت نمیدی بخوره...بعد ک اعتمادشو جلب کردی یواشکی بده ب خوردش...ولی نزار بفهمه ته دلت چ غوغاییه ک کوشت نمیخوره

چرا به گوشت نیست عزیزم!!! استحکام استخوان ها و دندان ها و رشد بدن به گوشت و مرغ و ماهی هست !!!! چو ...

به گوشت نیست چون تمام عمر گیاهخوار بودم 

و مطالعه ی بسیار در این زمینه دارم . 

قطعا جرم هست فرزند رو به اصرار گیاهخوار یا گوشتخوار کردن😊 

نوزاد چرا مرد ؟؟؟ نوزاد که گوشت نمیتونه بخوره ! 

عزیزدلم چندتا گیاهخوار دور و اطرافت دیدی ؟؟ زردی داشتن ؟؟؟! پوکی استخوان ؟!!! دندان خراب ؟!!! ضعیف؟!! 

نظر شما بر اساس دانش شما باید باشه نه نتیجه ی تفکر و جهت فکری . 

یه گوگل بفرمایید اشخاص معروف و گیاهخوار در طول تاریخ رو رصد کنید . قطعا پی خواهید برد هیچکدوم از عیوبی که فکر میکنید رو نداشتن 🤗 .

به هر جهت این مطلب جای بحث نداره . انسان آزاد هست سبک و نوع خوراک و زندگیش رو انتخاب کنه .  

هر چی میگم قبول نمیکنه،قبلا گوشت کبابی مرغ و میخورد،الان میگه اونم نمیخورم،یعنی انقدر حرص خوردم که ح ...

ای جوووون دلم 🥰ماچ به لپ هاش 

شما به دختر کوچولوی حساس و به احتمال زیاد هنرمند داری . 

ناراحت نباش .. کاش میشد من رو ببینی 🤭😅 حدود ۳۵ سال پیش دکتری نبود که مادرم من رو نبرده باشه تا بلکه فرجی کنه و من گوشت بخورم . اصرار نکن . این اصرار برای دخترت دافعه داره . توضیح من رو بهش بده و مثلا وقتی مرغ پختی به تکه بردار بگو این اصرار کرد بپزمش و بدمش به تو .. گفت میخواد تو بدن تو دوباره قدرت بگیره بشه یه جوجه کوچولو ( چرخه ی طبیعت رو برای توضیح بده ) میتونی با زبان کودکان و از جانب تکه مرغ بهش بگی . اثر می‌کنه 😉 

2706