2733
2734

سلام دوستان ،دخترم میگه من. گوشت و مرغ نمیخورم،حیونا گناه دارن ما میخوریمشون،میگه من نون پنیر میخورم چیزایی که گوشت و مرغ نذاشته باشن،یخدا همش هم مریض میشه خیلی بدغذاس،من چیکار کنم آخه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من هم از پنج سالگی تصمیم گرفتم گوشت نخورم .. و نخوردم . 

قدبلند هستم و بدن قوی و رو فرمی دارم .. انرژی خوب  .. و اغلب پس از دیدن نتایج آزمایش پزشکان در موردنوع خورد و خوراک من کنجکاو میشن . اینهارو گفتم که بدونی سلامتی فرزند شما به گوشت وابسته نیست و نخواهد بود . 

من به دخترم گفتم که حیوانات رو وقتی میخوریم توی بدن ما دوباره قوی میشن .. پی پی میکنیم ..‌ پیپی کود میشه .. کود رو گیاه میخوره .. گیاه رو گاو و گوسفند و مرغ .. بعد دوباره .. 

دختر ۶/۵ ساله ی من یه گوشتخوار واقعیست🤦🤧

من هم از پنج سالگی تصمیم گرفتم گوشت نخورم .. و نخوردم .  قدبلند هستم و بدن قوی و رو فرمی دارم ...

چرا به گوشت نیست عزیزم!!!

استحکام استخوان ها و دندان ها و رشد بدن به گوشت و مرغ و ماهی هست !!!!

چون پروتیین دارن 

مخصوصا اگه دختر باشی و قرارع سال ها بعدمادر بشی و باردار بشی !

یه پدرمادر گیاه خوار تو خارج رو دستگیر کردن که به بچه هاشون گوست نمیداذن ،،

یه بچه که نوزاد بوده فوت کرده 

بقیه بچه ها هم همه زردی و دندان خراب و کمبود و ویتامین و رنگ زرد و ضعیف  بودن 

فقط اونا ک حتی حاضر نیستن ب این فک کنن ک شاید دخترش گیاهخوار باشه 

بدتر اونان ک میگن ضروری و لازمه برای بدن 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
من هم از پنج سالگی تصمیم گرفتم گوشت نخورم .. و نخوردم .  قدبلند هستم و بدن قوی و رو فرمی دارم ...

هر چی میگم قبول نمیکنه،قبلا گوشت کبابی مرغ و میخورد،الان میگه اونم نمیخورم،یعنی انقدر حرص خوردم که حد نداره،شما خیلی خوب به دخترتون توضیح دادید ولی دختر من کلا گوشت و مرغ میگه نمیخورم من گیاه خوارم

گوشت چرخ کرده رو بریز بکو سویا هست جلو چشمش چند بار سویا سرخ کن ولی بهش گوشت بده...و تو خورشت قورمه و اینا هم هم گوشت هم قارچ بریز بعد بگو‌ تو چون گوشت نمیخوری قارچ ریختم ی جوری نکن ک لج کنه بزار فک کنه ب تصمیمش احترام گذاشتی و بهش گوشت نمیدی بخوره...بعد ک اعتمادشو جلب کردی یواشکی بده ب خوردش...ولی نزار بفهمه ته دلت چ غوغاییه ک کوشت نمیخوره

چرا به گوشت نیست عزیزم!!! استحکام استخوان ها و دندان ها و رشد بدن به گوشت و مرغ و ماهی هست !!!! چو ...

به گوشت نیست چون تمام عمر گیاهخوار بودم 

و مطالعه ی بسیار در این زمینه دارم . 

قطعا جرم هست فرزند رو به اصرار گیاهخوار یا گوشتخوار کردن😊 

نوزاد چرا مرد ؟؟؟ نوزاد که گوشت نمیتونه بخوره ! 

عزیزدلم چندتا گیاهخوار دور و اطرافت دیدی ؟؟ زردی داشتن ؟؟؟! پوکی استخوان ؟!!! دندان خراب ؟!!! ضعیف؟!! 

نظر شما بر اساس دانش شما باید باشه نه نتیجه ی تفکر و جهت فکری . 

یه گوگل بفرمایید اشخاص معروف و گیاهخوار در طول تاریخ رو رصد کنید . قطعا پی خواهید برد هیچکدوم از عیوبی که فکر میکنید رو نداشتن 🤗 .

به هر جهت این مطلب جای بحث نداره . انسان آزاد هست سبک و نوع خوراک و زندگیش رو انتخاب کنه .  

هر چی میگم قبول نمیکنه،قبلا گوشت کبابی مرغ و میخورد،الان میگه اونم نمیخورم،یعنی انقدر حرص خوردم که ح ...

ای جوووون دلم 🥰ماچ به لپ هاش 

شما به دختر کوچولوی حساس و به احتمال زیاد هنرمند داری . 

ناراحت نباش .. کاش میشد من رو ببینی 🤭😅 حدود ۳۵ سال پیش دکتری نبود که مادرم من رو نبرده باشه تا بلکه فرجی کنه و من گوشت بخورم . اصرار نکن . این اصرار برای دخترت دافعه داره . توضیح من رو بهش بده و مثلا وقتی مرغ پختی به تکه بردار بگو این اصرار کرد بپزمش و بدمش به تو .. گفت میخواد تو بدن تو دوباره قدرت بگیره بشه یه جوجه کوچولو ( چرخه ی طبیعت رو برای توضیح بده ) میتونی با زبان کودکان و از جانب تکه مرغ بهش بگی . اثر می‌کنه 😉 

2706