2737
2739

دیروز که جمعه بود بسته بود لطفا اگه کسی میتونه حساب کنه ممنون میشم بهم بگه چون اعصابم خرد شده زیاد میخوام ببرمش ولی اگه قبول نکنه از کجا پیگیری کنم گوشی هم زنگ زدم جواب نداده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلا دست دوم خریدی یا نو؟الان من پریشب رفتم خریدم با ۷درصد داد طلای نو رو.طلا ۲۹۰۰بود برا من افتاد ۳۱۰۰

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2731

اجرت داره مالیات و سود خودشون هم هس

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
هر طور حساب میکنم جور در نمیاد طلا فروش دیگه بردم قیمت پایین‌تر گفت 

عکس فاکتور رو بذار

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
طلا دست دوم خریدی یا نو؟الان من پریشب رفتم خریدم با ۷درصد داد طلای نو رو.طلا ۲۹۰۰بود برا من افتاد ۳۱ ...

نو هست من واسه فروش نمیخواستم بروم جای دیگه گفتم گرمش چنده و الان این دقیق چقد ی مبلغ دیگه گفت 

2740
نو هست من واسه فروش نمیخواستم بروم جای دیگه گفتم گرمش چنده و الان این دقیق چقد ی مبلغ دیگه گفت 

خب واسه خودشون درصد میکشن روش دیگه.منصفشون دیگه ۷درصد میکشه.مغازه دیگه هم اگه مثلا برا فروش گفتی اونا طبق قیمت طلا دست دوم حساب میکنن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قاصدک های پریشان را که با خود باد برد،با خودم گفتم مرا هم می‌توان از یاد برد☻️تعلیقی هستم
2706