2737
2739
عنوان

برگشت وزن بعد از دوسال

105 بازدید | 11 پست

بچه ها من ۲ سال بود که وزنم رو تثبیت بود و تو محدوده ۵۸و ۶۰ درنوسان بود الان یکماهه شده بین ۶۴ و ۶۵ هر روز ۱۶ ساعت فستم کااری شماری هم می کنم من چیکار کنم دلم نمیخواد دوباره چاق بشم یعنی کابوسه برام که بخوام دوباره بشم ۸۲ خدایااااااا😭😭😭😭

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من 60 بودم ی سال شدم 90 کیلو

من حتی اونروز آرایشگر هم گف چاق شدی ها یعنی دنیا روی سرم خراب شد 

2740
چاقی واقعا بده، حالم از خودم بهم میخوره، بس ک زشت شدم

ینی فکر اینکه باز نفس نفس بزنم شکمم از خودم جلوتر باشه و باز قلبم اذیت کنه دیوونم کرده

چاقی واقعا بده، حالم از خودم بهم میخوره، بس ک زشت شدم

تا یک ماه پیش هروقت وزن می کردم ۵۹ و ۲۰۰ یا ۵۸ و ۷۰۰ بودم با مانتو و شلوار و چادر ۶۲ یا ۶۳ الان ناشتا ۶۴ام 

وای ترخداجلوش روبگیر

تایم غذانزار

وقتی گرسنه شدی بخور

۲وعده بیشترنخور

ازساعت۱۸فوق اش۱۹دیگه هیچ پختنی جزآب یامیوه نخور

من۹-۱۰صبحانه و۴_۶عصرناهار

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.