2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان و انرژی مثبت ها

| مشاهده متن کامل بحث + 21018 بازدید | 535 پست
بچه ها من امسال بیشترین انرژی مثبت رو از خرید یه ساعت فسقلی نوستالژیک برای سفره هفت سین گرفتم.  ...

ای جاااان 🤗😍😍😍

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای  وای  وای دختر  تو واقعا گرانبهایی   میدونی از چه نظر   واقعا ت ...

من روی اون تاپیک خیلی با زجر دارم می نویسم و دستم به قلم نمی ره ولی چون برخی ازم خواستن روزهای سختم را بنویسم من هم نوشتم تا راهکاری باشه برای کسانی که درد مشترک یا دردهای شبیه دارند...

به علت اینکه سخت دارم مینویسم تو اون تاپیک، بازخورد از کاربرها که میگیرم خیلی حس خوب می ده ...یه جوری حس میکنم که هم دردی شده باهام ...

برای همین از شما خیلیییییی ممنونم که حس تون را بهم انتقال دادین...لذت بردم ازش 😍😍😍❤

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
راستی ببخشید که در رابطه با تاپیک بعدیت تو این تاپیک  پست گذاشتم  الان اون تاپیک جدیدت رو ...

اختیار دارید ممنونم 😘

2731
مهشید جان دوباره بعدش چرا پدرت بدتر شد چیکار می‌کرد بعدش  آخر اومد رضایت بده برا عقدت؟

جان تون سلامت 🤗

ادامه اش را امروز در تاپیک نوشتم عزیزم ...ممنون از همراهی تان 

من روی اون تاپیک خیلی با زجر دارم می نویسم و دستم به قلم نمی ره ولی چون برخی ازم خواستن روزهای سختم ...

مهشید با وجود سن کمت اون موقع خیلی پخته با مسئله ب خورد کردی که خیلی ها تو سنین بالا اون شرایط رو نمیتونن تاب بیارن و مدیریت کنن، روزای سختی رو پشت سر گذاشتی  خدارو هزار مرتبه شکر که برات جبران شده

من روی اون تاپیک خیلی با زجر دارم می نویسم و دستم به قلم نمی ره ولی چون برخی ازم خواستن روزهای سختم ...

بنویس گرانبها جان

فقط قلم رو دست بگیر

خود قلم بجای تو روی صفحه گریه میکند

بنویس عزیزم

خیلی ها بازخوردهاشون رو به دلایل مختلف نمینویسن

اما همدرد تو هستن

برای خوانندگان خاموش

برای آیندگان روشن

بنویس و نترس از بازخوردها

از قضاوت شدن ها

با عشق به آن خدایی که همیشه در آغوشش بودی

بنویس

نوشته هایت درسهای بزرگی به همه خواهد داد....

و رشد خواهیم کرد در چشمه ی زلال آرامش تو....

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.

عزیزم

ازدواجی که به خاطر شرایط خونواده و خونه زندگی تحت تاثیره و پدر به جای شرمندگی که همچین شرایطی رو ایجاد کرده، تهدید میکنه که نمیذارم این ازدواج سر بگیره. میگم درباره دختر تحقیق کن و خودم میگم که فاحشه و... توی این شرایط بودن خیلی خیلی سخته. با خوندنش قلبم به درد اومد. خوشحالم که ته این داستان تلخ، شیرینه

مطالب دکتر حبشی، بانوآرتمیس، دختر_گرانبها و roya_am را کتاب کردم. میتونین از تاپیک‌هایم به صورت رایگان دانلود کنید. برای زندگی مشترک، کتابی بهتر از کتاب زندگی دکتر حبشی نخوندم. برای هر زن و مردی واجب است این کتاب رو بخونه. این کتاب رو میتونین از سایت مجتمع فرهنگی شاهدان (سایت دکتر حبشی) تهیه کنید.                                                         
2738

وای هر جا من اسمی از دختر گرانبها می بینم کامنتی ،تاپیکی چشمام برق برقی میشه ولبخند به لبم میشینه ، خوشحالم سال جدید وتاپیک جدید زدین ، به پیشنهاد یکی از دوستان دورهمی مدیریت رویا اومدم اینجا وخیلی خوشحالم ، 

خلاصه مثبت در مثبت میشه مثبت بینهایت   

مهشید با وجود سن کمت اون موقع خیلی پخته با مسئله ب خورد کردی که خیلی ها تو سنین بالا اون شرایط رو نم ...

ممنونم عزیزم❤🙏

بنویس گرانبها جان فقط قلم رو دست بگیر خود قلم بجای تو روی صفحه گریه میکند بنویس عزیزم خیلی ها با ...

جان تون سلامت 🤗

ای جان چه قلم قشنگی دارید😍😍

نگران قضاوت نیستم🙏

ممنونم از شما عزیزم❤

مهشید جانم حالا با مادرو داداش هات رفت و آمد میکنی ؟ با پدرت چطور  موقع متاسبتا  خونه ی ...

جان تون سلامت🤗

من با خانواده خودم، خانواده مادریم و خانواده همسرم ارتباط خیلی خوبی ساختم.

عزیزم ازدواجی که به خاطر شرایط خونواده و خونه زندگی تحت تاثیره و پدر به جای شرمندگی که همچین شرایطی ...

🙏🙏❤🤝

جان تون سلامت 🤗 ای جان چه قلم قشنگی دارید😍😍  نگران قضاوت نیستم🙏 ممنونم از شما عزیزم❤

ممنونم گلم

میدونستم میگی نگران قضاوت نیستم😅

تاپیک آخرم صفحه ۳ رو لطفا بخون💕😊

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.
2706