2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان و انرژی مثبت ها

| مشاهده متن کامل بحث + 22417 بازدید | 561 پست
چقدر خوب بود کامنت تون ...خیلی عالیه که در مسیر آرامش و رشد رفتاری هستین ...چی از این بهتر   ...

مهشید من با تو شروع کردم، خدا بهت خیر بده، الهی بهترینا برات رقم بخوره،

امروز هم یه اتفاق خوب دیگه برام افتاد،رو ابرا هستم،

هشت سال پیش همین موقعا از کسی ضربه خوردم، بخاطر مسایل مالی خانواده م تحقیرم کرد، خودش،شوهرش،پدرش کارهایی کردن که نگم برات،رسما اتیش بیار معرکه شده بودن تو زندگیم و من بحران رد کردم رسما یکی دو سال طول کشید، امروز کاملا اتفاقی یه جا دیدمش، از طرز برخورد و ارامش امروز هودم خوشحالم،ازینکه اون زمونا جلو اون تحقیرها خورد شدم ولی  کم نیاوردم و به پیشرفتم فک کردم، امروز جلوی من مچاله شد،من مچاله شدن رو تو چهره ش دیدم،من همسرم و زندگیم رو  مدیون اذیتای اونام،کامل مشخص بود خودش هم به این فک میکرد که اگه اذیتم نمیکردن الان زندگیم نکبت بار مونده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@nasrin1365y    

عزیزم کامنت های من از صفحه ۲۶ شروع میشه

لطفا بخونید🙏🙏

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏

@nasrin1365y      

این تاپیک انرژی مثبت هست

دختر گرانبها هم از دوستان من هستن

تاپیکهاشو بخونید خیلی مفیده🙏

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
2728

سلام به دوست مهربون گرانبها 

بعد مدت ها  فکر کنم دارم پست می زارم 

خونه تکانی که پروژه عظیمی بود واسم از شستن کاشی با کف و ..... به نظرم ادامه ندم بهتره😂

اما خرید بحث شیرین ...... واقعیت امسال از اجناس بازار بر خلاف همیشه راضی نبودم خیلی قدیمی بودن از نظر مدل اما گشتن کوچه و خیابون خیلی لذت داشت 

بوی خوش سبزه عید ماهی گلی خاک ژله ای دیگه چی از این لذت بخش تر اصلا دیدن دکه های نارنجی حال من رو خوب میکنه 

من وقتی دل گیرم برای خودم یا شخصیت خیالی با اسم مستعار نامه می نویسم شما چیکار میکنید ؟😉

بچه ها من امسال بیشترین انرژی مثبت رو از خرید یه ساعت فسقلی نوستالژیک برای سفره هفت سین گرفتم. 

یعنی قلبم رفته براش بس که گوگولیه! حتی واسه اش تاپیک هم زدم ولی خب اینجا هم عکسش رو میذارم! عین بچگی ها که وقتی ذوق یه چیزی رو داشتیم به همه نشونش میدادیم 😂🤦‍♀️

من ناسیونالیست هستم، و ناسیونالیسم با ریسیسم (نژادپرستی) متفاوته! جهان من در وهله اول ایرانه. من مخالف سرسخت جهان‌وطنی هستم. تا روزی که حتی یک گرسنه در ایران باشه تمام جهان اولویتش رو برای من از دست میده!  
امضات قابل تامل بود...

من ناسیونالیست هستم، و ناسیونالیسم با ریسیسم (نژادپرستی) متفاوته! جهان من در وهله اول ایرانه. من مخالف سرسخت جهان‌وطنی هستم. تا روزی که حتی یک گرسنه در ایران باشه تمام جهان اولویتش رو برای من از دست میده!  
2740

وای  وای  وای

دختر  تو واقعا گرانبهایی  

میدونی از چه نظر 

واقعا تو بنده ی گرانبهای خدایی 

بنده ی گرانبهای  خود خود خدا

باید بگم دختری که با وجود همچین پدری انقدر وارسته و موفق و با نجابت پرورش پیدا میکنه اونم با زحمات خودش   قطعا گرانبهاست  بنده ی گرانبهای خداست

اونجا که گفتی  از خدا میخوای خودش  برات پدری کنه  

دلم هری ریخت  چشام پرشد 

واقعا خدا برات پدری کرده 

به قول عامیانه  دم پدر واقعیت گرم  خوب دختری تربیت کرد

دم تو دختر خوب هم گرم  

تو هم دختر و بنده ی خوبی براش شدی

❤❤❤

تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد 

راستی ببخشید که در رابطه با تاپیک بعدیت تو این تاپیک  پست گذاشتم 

الان اون تاپیک جدیدت رو دیدم  همشو یه جا خوندم 

نتونستم احساسات خودم را کنترل کنم 

باید یه ابراز احساسات میکردم 

برای شما و همه فرزندان سرزمینم 

موفقیت  و خوشبختی  ارزومندم

تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد 
سلام عزیزم ممنونممم😍 من تاپیکهاتونو چک میکنم همیشه یا برای حس خوب یا یادگرفتن چندتا نکته و... از ...

سلام به روی ماه تون عزیزم 

ممنون از معرفی تون .اجرتون محفوظه پیش خداوند که راهکار در اختیارشون قرار میدین 🥰🤝...

منم نوشتم تا یکی بتونه ایده بگیره🤗

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
مهشید من با تو شروع کردم، خدا بهت خیر بده، الهی بهترینا برات رقم بخوره، امروز هم یه اتفاق خوب دیگه ...

جان تون سلامت عزیزم ....

خیلی ممنون نوشتین برام 😍

چقدر قشنگ روزهای سخت را تحلیل کردین👌👌👏👏👏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
الهی همیشه کامت شیرین باشه 😍😍😍😍🤗🤗😘😘😘😘🤗🤗🥰🥰🥰

مرسی گلم 😍😍😍😘😘😘😘❤❤❤❤

سلام به دوست مهربون گرانبها  بعد مدت ها  فکر کنم دارم پست می زارم  خونه تکانی که پر ...

سلام به روی ماه تون 

بله خیلی وقت هست ندیدم تون.

مشتاق دیدار☺🤝

منم خرید لباس نداشتم ولی وسیله خریدم....این شوق و شور تو بازار و رنگ ها گشتن خودش خیلی تراپی هستش 😄👌

2706