2752
2739

یه برف قشنگی میباره مشهد کاش دلم خوش بود لذت میبردم.اینقدر دلم‌گرفته اینقدر خواسته ی نرسیده داشتم ک دلم خونه.خدایا نباید اینجوری همش حسرت به دلم میزاشتی 

دلم‌گرفته خیلی 

برام دعا کنید

من نینیمو بعدخیلی وقت از امام حسین ع و علی اصغر ع گرفتم.ارزومه مشکل مالی شدیدی ک پیش روم هست حل بشه وطلبیده بشم  بابچم برم بین الحرمین شکلات پخش کنم.اخه بچمو از دهه اول محرم دارم❤برای مشکلاتم دعا کنید مشکل مالی ای ک پیش اومده توانم و گرفته.دعا کنید حل بشه خواهش میکنم
منم مثل تو

هی😔😔

من نینیمو بعدخیلی وقت از امام حسین ع و علی اصغر ع گرفتم.ارزومه مشکل مالی شدیدی ک پیش روم هست حل بشه وطلبیده بشم  بابچم برم بین الحرمین شکلات پخش کنم.اخه بچمو از دهه اول محرم دارم❤برای مشکلاتم دعا کنید مشکل مالی ای ک پیش اومده توانم و گرفته.دعا کنید حل بشه خواهش میکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وای همین امام رضا رو دارید اون منبع ارامش فوق العاده است ،،،یه امشب بگو فکر و خیال بشه و زنگ تفریحی بده برو و حال کن قدم بزن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.