2737
2734
عنوان

بچه ها زایمان کردم تازه یک ساعته هوشیار شدم🤩🤩💖

| مشاهده متن کامل بحث + 10945 بازدید | 168 پست

عزیزم خیلی خیلی تبریک میگم بهت انشالله هر سه تاشون نامدار و صالح باشن قشنگم 

چند سالتونه مامان خانوم

راستی اسمشونو چی میخوای بزاری 

کمکی داری؟

چه برنامه ای چیدی عزیزم برای بزرگ کردنشون 

میشه یکم ازینا بگی ما ذوق کنیم؟؟😍😍😍

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍
سلام عزیزم قوربونت برم 🤩💖💖 انشالله هرچه زودتر خدا بهت بچه میده عزیزم امیدت به خدا باشه عزیزم برا ...

مممنونممممم نمی دونید با این دعای قشنگتون چقدر حال دلمو خوب کردین🥺❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبی عزیزم سه قلو ها چطورن ؟؟ 😍😍😍

سلام خوبی ابجی جان خداروشکر سلامتی بالاخره راحت شدم و نی نی هام به دنیا اومدن سالم و سلامت الان هم دوتاشون خوابن یکیشون گریه میکنه ابجی بخدا کلافم کردن همش گریه میکنن🤩

2731
سلام خوبی ابجی جان خداروشکر سلامتی بالاخره راحت شدم و نی نی هام به دنیا اومدن سالم و سلامت الان هم د ...

خداروشکر انقد برات خوشحال شدم حد نداره😍😍😍😍😍😍🥹🥹🥹🥹🥹

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
خداروشکر انقد برات خوشحال شدم حد نداره😍😍😍😍😍😍🥹🥹🥹🥹🥹

قوربونت برم عزیزم ❤️❤️❤️🤩🤩انشالله همیشه سالم و سلامت باشی ممنونم ازت بابت همه دعاهای قشنگی که برام کردی 

قوربونت برم عزیزم ❤️❤️❤️🤩🤩انشالله همیشه سالم و سلامت باشی ممنونم ازت بابت همه دعاهای قشنگی که برام ...

فدات شم مادر خوشگل سه قلو های عزیزمون😍😍🥺🥺🥺🥺😍💝💝💝💝💝💝 

چه روزایی رو میگذرونی خواهر ولی 🥳🥳🥰 هنوزم به یادت هستیم دعات میکنم هر وقت تاپیک صلوات میزنم 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
فدات شم مادر خوشگل سه قلو های عزیزمون😍😍🥺🥺🥺🥺😍💝💝💝💝💝💝  چه روزایی رو میگذرونی خواهر و ...

سلام قوربونت برم عزیزم ابجی جان خدا بهت سلامتی بده گل من 

قوربونت برم ابجی از خدا هرچی میخوای بهت بده گلم قوربون دل پاکت❤️❤️❤️❤️❤️💖

2740
سلام قوربونت برم عزیزم ابجی جان خدا بهت سلامتی بده گل من  قوربونت برم ابجی از خدا هرچی میخوای ...

سلام عزیز دلم مبارکت باشه این نینیهای ناز به سلامت و به ناز بزرگشون کنید❤🥰 عزیزم میشه با این حسو حال قشنگت دعا کنی منم حامله بشم برای دومی چهار ساله اقذامم دخترم تنهاس آرزوشه خواهر بشع دعا میکنی منو سنم بالاس اسمم سمانه.. 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
فدات شم مادر خوشگل سه قلو های عزیزمون😍😍🥺🥺🥺🥺😍💝💝💝💝💝💝  چه روزایی رو میگذرونی خواهر و ...

واسه منم میشه خواهرانه دعا کنین باردار شم منم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
سلام عزیز دلم مبارکت باشه این نینیهای ناز به سلامت و به ناز بزرگشون کنید❤🥰 عزیزم میشه با این حسو حا ...

سلام خیلی ممنونم گلم سلامت باشی همیشه 💖💖💖❤️

باشه حتمن قشنگم برات دعا میکنم انشالله خدا بهت یک دختر دیگه هم بده عزیزدلم نگران نباش خدا بزرگه انشالله یک نی نی سالم و خوشگل به دنیا بیاری عزیزدلم ❤️❤️❤️

عزیزم میتونم بپرسم هفته چند زایمان کردبد؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

سلام مامان سه قلوها

گویا تاپیکتون به روز رسانی شده بود، صبح دیدم، از اول خوندم. از لحظه به هوش اومدنتون، انتظار دیدن نی نی ها، تااااااا الان که به قول خودتون « همش گریه میکنن» 😂😂😂😂😂 و با هر کامنتی، ذووووووووق زده شدم. 

خدا براتون حفظشون کنه. سالهاست خانم باردار میبینیم، به لطف علم، فرایندش رو از قدم اول میشناسیم ولی بازم به نظرم یک معجزه هست. شکل گیری یکدونه نوزاد خودش معجزه خداست چه برسه به چند قلویی. امیدوارم در این شبای قدر، خداوند بچه هاتون رو حفظ کنه، بهتون توان و قدرت بده، و دامن تمام منتظران رو سبز کنه.

استراحت کنین خواهر. از شمال سرسبز میبوسمتون، خدا قوت!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
2706