2733
2739

شماره موبایل و اسم طرف رو دارم یه عکس تار هم ازش دارم

باهاشم صحبت کردم

وقتی من فهمیدم گفتن کات کردن ولی دروغ میگفتن

بعد از اون بازم با هم صحبت کردن

و من خیلی زرنگم شوهرم چون میدونه خیلی چیزا از روی گوشیش ممکنه بفهمم قفلش کرده

و پر رو میگه من از تو عذرخواهی کردم و تو بازم منو نبخشیدی( یه ویس سک سی ازشون گرفتم که کاملا مشخصه رابطه داشتن) ولی زیر بار نمیره میگه شوخی بود( مطمینم دروغ میگه)

الان میخوام سر بزنگاه بگیرمشون که نتونه انکار کنه

و چون میدونه من خیلی حواسم جمعه اونم حسابی رعایت میکنه

تازه طلبکارم شده( من در ظاهر باهاش خوبم مثلا باورم شده که ولش کرده)

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونم‌ میدونه خیانتکاره توهم میدونی فقط انکار میکنه. تو برو شوهرت خودشو زده به خواب

نمیخواد هم بیدار بشه بالا بری پایین بیای باز انگار میگنه

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2728
۱۵ ساله زنشم یه بچه هم داریم به خاطر اون موندم

فقط خواهشا دومی رو نیار از این مرده

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2738

باید با یه همسایه هماهنگ باشی

یا یه ادم درجه یک که مثلا بگی سفری و بتونه مچشو بگیره

البته پرینت و تعقیب و …راههای فرعیه که بالاخره یکیش لو میده

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط میتونم بگم دختر خودتو نجات بده جوونیتو پای این شخص نذار 

توی اولین فرصت خودتو نجات بده اگه مطمئن بودی داخل خونه ای جایی با هم بودن زنگ بزن پلیس یا شکایت کن هرجور ریسکی میتونی بکن ولی خودتو نجات بده

2706