2737
2734
عنوان

شوهر عوضیم داره بهم خیانت میکنه وقیح پر رو+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1822 بازدید | 61 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب اسکرین کو

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
2728
خانم زرنگ و حواس جمع، ویس و پیام دیدی، گوشیو قفل کرده دیگه چ زرنگی😂 فقط مونده بیارتش خونه ...

ان شاالله هیچ وقت هیچ زنی همچین شرایطی رو تجربه نکنه

خیلی سخته

خیلی

از طرفی بچه ات جلو چشمته

از طرفی سالهای عمری که گذشت

از طرفی علاقه و هزار چیز دیگه

خدایا شکرت
۱۵ ساله زنشم یه بچه هم داریم به خاطر اون موندم

خب اگر بخاطر بچت موندی دیگ چرا میخوای سر بزنگاه مچشو بگیری؟ک چی بهت ثابت شه؟واسه اینک نابود شی؟

اگ میخوای بسازی باید با خودت کنار بیای

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2740
حالا دنبال راهکار هستم شک زیادی دارم که زنه متاهل باشه میخواستم یه راهکاری پیدا کنم بفهمم متاهل هس ...

یه جوری خونه و زندگیه زنه رو پیدا کن خوب هم مدرک و عکس جمع کن و تا اونموقع هم کاملا خودتو خوب و اروم نشون بده و درنهایت برو شرف زنه رو ببر و به شوهر یا خانوادش بگو بعدش شوهرتو بترسون بگو نوبت تو هم میشه...🤦🏻‍♀️

ان شاالله هیچ وقت هیچ زنی همچین شرایطی رو تجربه نکنه خیلی سخته خیلی از طرفی بچه ات جلو چشمته از ...

خداصبرت بده منم چندبارخیانتش رودیدم ولی به خاطربچه ام کوتاه اومدم میدونم بچه رونمیده واذیتم میکنه خییییلی سخته

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
۱۵ ساله زنشم یه بچه هم داریم به خاطر اون موندم

بچه ای که توی یه زندگی سالم با یه والد بزرگ شه خیلی موفق تر و شاد تر خواهد بود از بچه ای که توی خونه ای پر از نامهربونی با اون الگو  با اون شرایط با اون وایب باقی بمونه نکن بخدا بچتم بدبخت میکنی من دقیقا یکی از دوستام میگفت دوست دارم بمیرم چون مادرم به خاطر من مونده پای زندگیش و جفتمونو بدبخت کرده 

برای رفتن به پله بالاتر باید اول پله قبلی رو ترک کنی باور کن نصف این حرفا هم بهانه است که به خاطر بچه ام موندم و اینا تو خودت میترسی مگه نه میدونی واسه بچتم بهتره که بری

و اینکه میگی ۱۵ سال باهاش ازدواج کردی اوکی ۱۵ سالتو حروم کردی واسه اون ۱۵ سال میخوای ۴۰ سال بعدی هم حروم کنی؟ 

دیقا یه معلم کنکور داشتیم همیشه میگفت شما شاید ماه ها یه درس رو بخونین بعد سر جلسه ۳ دقیقه تایم بذارید حلش کنید نتونین بعد اونجا ته دلت میگی اقا من قبلش این همه زمان گذاشتم سر جلسه ام اینقدر زمان گذاشتم حیفه حلش کنم زور میزنی ۱۰ دقیقه وقت میذاری اخرشم غلط حلش میکنی!

یاد بگیر رها کردنو وقتی میبینی ماه ها وقت پای اون درس گذاشتی لااقل تایم بیشتری رو حرومش نکن 

توهم همینطور واقعا به خودت رحم کن تهش قراره چی بشه اصلا بفهمی ثابت شه طرف بیوفته به پات فکر کردی درمان میشه؟؟ میره با یه نفر دیگه باز این بیماریه باور کن بیماریه

2706