2737
2734
عنوان

یعنی هیچ کس اینجا اهل کرج نیست؟؟؟؟

207 بازدید | 37 پست

چرا هرچی تاپیک میزنم کسی نمیاد 😭

دکتر زنان خوب معرفی کنید به جزلیلا قربانی

بین نوشین جعفری و ژیلا غفوریان کدوم بهتره؟؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

لیلا قربانی میشناسم 

این دوتا رو نمیشناسم 

من خودم میرم پیش فاطمه مقیمیان خیلی هم راضی ام 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونایی که گفتی نمیشناسم ولی دکتر میترا امینیان و دکتر شهناز اصغری دکترای خوبین. 

تک به تک ویزیت میکنن؟ تشخیص شون خوبه؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
لیلا قربانی میشناسم  این دوتا رو نمیشناسم  من خودم میرم پیش فاطمه مقیمیان خیلی هم راضی ا ...

لیلا قربانی بود دکترم ولی الان شلوغ شده خیلی 

خوبه این دکتری که میری؟ تک به تک ویزیت میکنه؟ تو مطب سونو داره؟

مریم آقایی چهارراه مصباح  ازیتا ایزدی محمد شهر  کرج دکتر زیاد داره

مریم آقایی نوبت نداشت ...

اره دکتر زیاده ولی نمیدونم کدوم انتخاب کنم که هم تشخیصش خوب باشه هم اخلاقش خوب باشه برات وقت بذاره هم چند نفری نفرسته داخل

2740
دکتر مینا اکرمی هم خوش اخلاق و باحوصله اس هم تک تک ویزیت می‌کنه ولی دستگاه سونو تا دوسال پیش که نداش ...

آره اینم تو نت دیدم ...شما تازگی ها نرفتید ببینی هنوزم تک به تک ویزیت میکنه؟

تک به تک ویزیت میکنن؟ تشخیص شون خوبه؟

امینیان تک به تک نیست ولی اون جورم نیست که نتونی راحت باشی. یکی که بارداره رو اول میبینه و موقعی که اون داره لباس میپوشه تو رو ویزیت میکنه. البته چند ساله پیشش نرفتم. نمیدونم الان چه کار میکنه. ولی تشخیصش خوبه. دکتر ژنتیکم بهم معرفی کرد. شهناز اصغری زنداداشم پیشش میره و راضیه. نمیدونم تک به تکه میبره یا نه. 

چرا دوماه پیش رفتم همییشه تک به تک ویزیت می‌کنه 

چه خوب ، اگه سونو واژینال هم داشته باشه که دیگه خوبه

ایزدی دکتر خوبیه . اونم اکه وقت داشته باشه تا دوهفته دیگه بهت وقت میده

محمدشهر سختمه برم .کرج راحت ترم