2733
2734

سلام ،ما ده ساله خونه داییم نمی‌رفتیم قهر نبودیم ولی آشتی هم نبودیم تو مجلسی همو ببینیم در حد یه سلام ،حالا مجلس عروسی یکی از اقوام نزدیکه رفتیم داییم شروع کرده به مامان من مسخره بابامو کرده اسم منو آورده و تو حرفاش بهم توهین کرده تو حرفاش که خودش میگه شوخیه ولی تحقیرو تمسخره مامانمو ناراحت کرده ،حالا رفتار ما باید باهاش چه جوری باشه حنابندون اون بنده خدا هم قراره خونه این باشه من اصلا دلم نمی‌خواهد به خاطر داییم و حرفاش پامو خونش بزارم ،شما جای من بودید چیکار میکردید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیرفتم ادم عوضی باشه فامیل وغیر فامیل نمیشناسه  محل نزارید

انگار عقده ای هست دلش میخواد آدم رو ناراحت کنه با زبونش دل می‌شکنه منم به یکی از اقوام شکایتشو کردم نمیدونم بره بهش بگه یا نه

مامانت خودش باید تذکر میداد که نداد حنا بندونو برو و داییتو تحویل نگیر اما بی احترامی هم نکن یجوری ر ...

ازش متنفرم بعد از ده سال که ما رو دیده آخر باید نیش بزنه

2740
مامانت خودش باید تذکر میداد که نداد حنا بندونو برو و داییتو تحویل نگیر اما بی احترامی هم نکن یجوری ر ...

حالا دختراش گفتن مگه بابای ما چی گفته شوخی کرده اونا بدشون اومده واقعاً آدم میمونه چی بگه دست پیش میگیرن 

انگار عقده ای هست دلش میخواد آدم رو ناراحت کنه با زبونش دل می‌شکنه منم به یکی از اقوام شکایتشو کردم ...

اتفاقا زن عموی بیشعور منم خیلی ناراحتم کرده تصیمیم گرفتم محل سگ نزارمشم سلامم بهم حیفه

حالا دختراش گفتن مگه بابای ما چی گفته شوخی کرده اونا بدشون اومده واقعاً آدم میمونه چی بگه دست پیش می ...

اینجور ادمها همینن تنها راهش اینه حرفاش رو بگیری پش.م خر 

تا بدهکار هم نشی خانواده شوهر منم همینن منم فاصله امو باهاشوح حفظ کردم 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹