2733
2734
عنوان

شوهر گردن گیر😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 42 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به این میگن مرد زندگی😂

بیچاره خوابه خواب بود

بهش گفتم عزیزم من شلنگ دستشویی رو پاره کردم تورو خدا تو گردن بگیر

الان زود باش بلندشو برو دستشویی

آخه مامانشم تازه بیدار شده بود رفته بود آشپزخونه

فقط گفتم زود باش زودباش برو دستشویی

خواب آلو خواب آلو رفت

مامانش اومد سراغ پسرشو گرفت گفتم رفته دستشویی

بیچاره خوابه خواب بود بهش گفتم عزیزم من شلنگ دستشویی رو پاره کردم تورو خدا تو گردن بگیر الان زود ب ...

الهی🥺

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
بیچاره خوابه خواب بود بهش گفتم عزیزم من شلنگ دستشویی رو پاره کردم تورو خدا تو گردن بگیر الان زود ب ...

😂😂😂

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

خدا حفظشون کنه 

بّاّآّنّکّهّ دّلّشّ بّسّتّهّ بّ دّلّ هّاّیّ دّگّرّ بّوّدّ دّیّوّاّنّهّ دّلّمّ بّاّزّ گّرّفّتّاّرّ دّلّشّ بّوّدّ⁦(⁠´⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠`⁠)⁩
یکم یواش تر 

نمیخوام ک اینطوری بشه ولی نمیدونم چرا انقدر خراب کارم😅😅

دستام قدرتمنده

هردفعه همسرم بهم میگه خرابکار منم میگم😎😎 ماشالله ببین چه زن قدرتمندی گرفتی

چه کار خوبی کردی ک من قسمتت شدم😎😎😅😅

من حواسم نبود سیم کشیدم تو قابلمه تفلون مادرشوهرم. ب شوهرم گفتم گردن بگیر

ی بارم سوپ پختم واقعا افتضاح شد. حتی  گوسفند بز هم نمی تونست اون سوپو بخوره... اونم همسرم گردن گرفت

ابروم میرفت😂

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 

مثل من جای قاشقای مادرشوهرم از تو کابینش یهو افتاد ریز ریز شد منم فقط تو اشپزخونه بودم به شوهرم گفتم بگو از دستت افتاد شکست اونم گفت باشه🤣😍 مادرشوهرم گفت کی شکونده شوهرم گفت از دستم افتاد گفت فدای سرت گفتیم البته مامان برات مدلش میخریم گفت نمیخواد دو تا داشتم از این مدل🙃

خدا کافیست، خدا هادیست،با خدا بساز کار درست میکنه😍

منم یه بار اوایل ازدواج شیشه مخلوط کن دستگاه ابمیوه گیری مادر شوهرم و شکستم 

انقدر استرس گرفتم نزدیک بود سکته کنم 

شوهرم که از سره کار اومد 

گفت چرا میترسی بگو من شکستم  

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2706