2733
2734
عنوان

بیاین ماجرای خواستگار خواهرم بگم

183 بازدید | 9 پست

صاحب مغازم یه خانمیه شوهرشم فوت شده و یه پسر داره که تو عقد جدا شده خانمش بهش خیانت کرده بعد این خانمه عکس خواهرمو دید خوشش اومد روزی که خواهرم اینا میخواستن بیان مغازم قرار شد پسره یه لحظه بیاد همو ببین که از نظر قیافه میپسندن که بعدا باهم حرف بزنن مادرش خیلی زن خوبیه و خیلیم ذوق داشت خواهرمم راضی بود تا اینکه پسره بعد رفتن مامانش گفت من در جریان نبودم و درگیر ازدواج نیستم و کنسله و خواهرمم شنید بعد رفتن خواهرم مادرش با یه ذوقی اومد پایین گفت شماره خواهرتو بده تا اشنا بشن منم گفتم پسرتون اینطور گفته گفت پسرم فک کرده من خواهر بزرگتو میخوام براش بگیرم (خواهر بزرگم 35سالشه و بچه و شوهر داره) ندونسته اون یکی خواهرته منم گفتم نه دیگه کنسله وقتی خواهرم داشت سوار ماشین بشه بره پسره تازه اونموقعه رفت بیرون همش نگاه خواهرم میکرد  بعد خانمه باز اومد مغازم فرداش گفت شمارشو میدی خواهرم گفت نه حالا از اون روز به بعد مدام پسرش به بهانه های مختلف میاد مغازمون و مدام شوخی میکنه میخنده سوال میپرسه بابات چیکاره اس شما کجایی هستین و اینا

حالا هم بعد چهار روز مادرش شبش که دیدم پسره هم خونه بود اس داد عزیزم لطفا شماره خواهرتو میدی من به خواهرم بازم گفتم گفت نه بهم برخورده مامانمم راضیه مامانمم میگفت بده صحبت کنن یا میشه یا نمیشه بنظرتون چیکار کنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کیس مناسبی نیست 

هم مغروره و عجول و هم خیانت دیده ممکنه خواهرت اذیت کنه هم رو قیافه تصمیم گیری می‌کنه 

مثلاً خواهرت بزرگ هم بود نباید زود می‌گفت نمیخوام 

پسره انگار هنوز بچس بزرگ نشده

خب خوشش اومده از خواهر شما.اگر شرایطش خوبه و خودشم پسر خوبیه.بذار آشنا بشن.اشنایی به معنی ازدواج که ...

خواهرم میگه برخورد اولش بد بوده و خیلیم ناراحت شد اولش راضی بود خیلیم ذوق داشت 

کیس مناسبی نیست  هم مغروره و عجول و هم خیانت دیده ممکنه خواهرت اذیت کنه هم رو قیافه تصمیم گیری ...

ما هم حس کردیم عجول و مغروره لون رفتارش بد بود بعد انداخت تقصیر من که شما مکان درستی واس اشنایی انتخاب نکردی باید هماهنگ میکردین میرفتیم بیرون! 

خواهرم میگه برخورد اولش بد بوده و خیلیم ناراحت شد اولش راضی بود خیلیم ذوق داشت 

راضیش کن.باهاش بیشتر حرف بزن.چون انگار دلش میخواد غرورش نمی‌ذاره.بگو شمارتو میدم حرف بزنید خوشت نیومد بگو نه.

بگو پسره پاشنه ی در مغازه رو از جا کنده.مادرشم کچلم کرده

2740
مسئله ایی ندارید با این قضیه که یه بار پسره طلاق گرفته؟؟ خواهرت مجرده؟؟ مجرد با مجرد ازدواج کنه به ...

نه چون خودمون داشتیم عقد طلاق گرفته چون مقصر پسر نبود(تحقیق کردم) این فقط قرار بود یه اشنایی باشه که یهو اینطور شد