2733
2734
عنوان

طلا خریدم بیاین ببینین گرون داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 73 پست
خيلي فروشنده ها نمگيرن ببين توي فاكتور زده يا نه

نزده هیچی گفت فاکتورم نیس تو یه رسید دیگه بهم داد

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
یه تومن کرده تو پاچم🥲🥲

فاكتور رر چك كن

جز درصد و اينا ديگه چي زده

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاكتور رر چك كن جز درصد و اينا ديگه چي زده

هیچی 

فقط زده سودش ۱۴/۵ 

عیارش ۷۵۰ 

گرمش ۲/۹۶۰

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
2742
طلا ۲۸۶۳ هست . باید وزن طلا ضربدر این عدد ضربدر درصد اجرت کنید . مالیات دیگه نباید از خریدار بگیرن ...

نه عزیزم چرا ناراحت 

بالا گفتم ۲/۹۶۰ گرم 

نزده هیچی گفت فاکتورم نیس تو یه رسید دیگه بهم داد

بپرس ازش حتما

اگر بزات مهمه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
منتظر عکسم من🙂

عزیزم ببخشید نمیتونم هکس بفرستم 

از این مرواریدی هاست 

طلا ۲۸۶۳ هست . باید وزن طلا ضربدر این عدد ضربدر درصد اجرت کنید . مالیات دیگه نباید از خریدار بگیرن ...

به اضافه اجرت//

2738
پیش یه مغازه دیگه وزنش کن.... البته دو مورد رو بهتون نگفته👈مالیات+سود حساب کردن شامل👈وزن+قیمت ...

چون مرواریدی هست هیچ جا نمیتونم وزنش کنم 

مرسی عزیزم 

درس عبرت شد که دیگه از جایی که اشنا نیستم نخرم 🥲

حدود ۹ میلیون و هفتصد شد اگر اشتباه حساب نکرده باشم و اینکه اون بنده خدا مالیات نگرفته باشه . چون عر ...

یه تومنی بهم گرون داده 

2706